"Повітряний кордон України - недоторканний!": Муженко заявив про успішне завершення ракетних стрільб (фото)

Всі українські ракети досягли мети.

Навчання українських військових. Фото: "Фейсбук".

Україна успішно завершила ракетні стрільби. Про це у Facebook написав начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передають Патріоти України.

"Успішно завершені контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет. Збройні Сили зробили потужний крок у плані підвищення своєї боєздатності і набуття можливостей по захисту своєї держави", - написав він.

Нагадаємо, що сьогодні, 2 грудня, проходив другий етап навчальних стрільб. Навчання проводилися в Херсонській області. 1 грудня відбулося 16 пусків українських ракет, усі вони досягли мети. Офіційна Росія перед початком стрільб загрожувала збивати українські ракети. У Міноборони України зазначали, що повітряні стрільби проходять виключно в повітряному просторі України, над відкритим морем і строго з нормами міжнародного права.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...