"Повітряний кордон України - недоторканний!": Муженко заявив про успішне завершення ракетних стрільб (фото)

Всі українські ракети досягли мети.

Навчання українських військових. Фото: "Фейсбук".

Україна успішно завершила ракетні стрільби. Про це у Facebook написав начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передають Патріоти України.

"Успішно завершені контрольно-льотні випробування зенітних керованих ракет. Збройні Сили зробили потужний крок у плані підвищення своєї боєздатності і набуття можливостей по захисту своєї держави", - написав він.

Нагадаємо, що сьогодні, 2 грудня, проходив другий етап навчальних стрільб. Навчання проводилися в Херсонській області. 1 грудня відбулося 16 пусків українських ракет, усі вони досягли мети. Офіційна Росія перед початком стрільб загрожувала збивати українські ракети. У Міноборони України зазначали, що повітряні стрільби проходять виключно в повітряному просторі України, над відкритим морем і строго з нормами міжнародного права.

Хіти тижня. Типові донецькі комбайнери: Упізнані двоє кадирівських головорізів, ліквідованих на Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 16:00

Агресор Володимир Путін і його дармоїди люблять називати війну на Донбасі "громадянської", а місцевих вояків "шахтарями і трактористами". Однак за "дивним збігом" вантажі 200 з цієї "громадянської війни" йдуть масово на територію РФ. Відзначається, що ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...