Пожаліли тирана: Мінкульт РФ заборонив прокат американської комедії про смерть Сталіна

У російському відомстві вважають, що стрічка містить заборонені в РФ матеріали.

Ілюстрація:film.ru

Міністерство культури Російської Федерації заборонило прокат американської комедії "Смерть Сталіна". Про це повідомляє ТАСС, зазначають Патріоти України.

"Підставою для відкликання став підпункт "д" пункту 20 правил, що стосуються прокатних посвідчень, затверджених постановою уряду РФ. Він говорить, що прокатне посвідчення може бути відкликано в разі "виявлення при публічній демонстрації фільму матеріалів, що містять інформацію, поширення якої заборонено законодавством Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Рішення було прийнято після публічного показу фільму, на якому були присутні діячі культури, кіно, депутати Державної Думи, історики та інші. Жоден з глядачів не підтримав стрічку як художній або історичний твір.

В результаті такого рішення, Мінкульт РФ наказав відкликати ліцензію на показ "Смерті Сталіна".

Як відомо, стрічка "Смерть Сталіна", описує період в історії СРСР після смерті тирана Сталіна. Йдеться про тогочасну верхівку країни, в якій почалася боротьба за владу. У фільмі зображений Микита Хрущов, Георгій Жуков, син Сталіна Василь та інші політичні діячі.

З архіву ПУ. Ющенко дійсно був отруєний, а Чорновіл забитий до смерті, - екс-прокурор

понеділок, 25 березень 2019, 11:00

Колишній заступник генпрокурора ділиться незручною правдою про гучні злочини в Україні, які не квапиться розслідувати й теперішня влада. Рівно шість років тому, нагадують Патріоти України, 7 вересня 2009 року, тодішній президент України Віктор Ющенко з...

Хіти тижня. Ці коти здатні "вбити" вас своїм поглядом (фото)

неділя, 24 березень 2019, 21:30

Міміка котів не відрізняється різноманітністю. Однак у деяких пухнастиків вираз мордочки буває доволі красномовним: злість, роздратування, а часом й очевидне презирство, прочитати можна без зайвих зусиль. Фотопідбірку з котами, які одним своїм поглядом...