Правоохоронці на Донбасі затримали співробітницю "поліції ДНР"

Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули.

Ілюстрація:Главком

Під час перевірки документів на стоп-контролі була затримана 29-річна співробітниця "поліції ДНР". Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції, передають Патріоти України.

"Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули. Однак після захоплення бойовиками влади в Донецьку в липні 2014 року колишні колеги, які перейшли на бік терористів, запропонували їй приєднатися до них. "Співбесіду", за словами затриманої, проводили співробітники карного розшуку "поліції ДНР", - йдеться у повідомленні.

"До мене додому приїхали 4 людини з автоматами, двоє з яких були в масках, посадили в машину і привезли в Донецьке міськуправління. Коли я відмовилася працювати на запропонованій посаді, назвали мене зрадницею і почали використовувати фізичну силу, вдарили по обличчю, погрожували", - розповіла жінка.

За її словами, вона була незадоволена умовами роботи. Зрадниця пропрацювала 5 місяців, а потім за рішенням "кадрової комісії" на чолі з "міністром МВС ДНР" Олексієм Диким була звільнена.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...