Правоохоронці на Донбасі затримали співробітницю "поліції ДНР"

Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули.

Ілюстрація:Главком

Під час перевірки документів на стоп-контролі була затримана 29-річна співробітниця "поліції ДНР". Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції, передають Патріоти України.

"Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули. Однак після захоплення бойовиками влади в Донецьку в липні 2014 року колишні колеги, які перейшли на бік терористів, запропонували їй приєднатися до них. "Співбесіду", за словами затриманої, проводили співробітники карного розшуку "поліції ДНР", - йдеться у повідомленні.

"До мене додому приїхали 4 людини з автоматами, двоє з яких були в масках, посадили в машину і привезли в Донецьке міськуправління. Коли я відмовилася працювати на запропонованій посаді, назвали мене зрадницею і почали використовувати фізичну силу, вдарили по обличчю, погрожували", - розповіла жінка.

За її словами, вона була незадоволена умовами роботи. Зрадниця пропрацювала 5 місяців, а потім за рішенням "кадрової комісії" на чолі з "міністром МВС ДНР" Олексієм Диким була звільнена.

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання