Правоохоронці на Донбасі затримали співробітницю "поліції ДНР"

Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули.

Ілюстрація:Главком

Під час перевірки документів на стоп-контролі була затримана 29-річна співробітниця "поліції ДНР". Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції, передають Патріоти України.

"Затримана є колишнім співробітником міліції України, де пропрацювала 5 років і була звільнена в лютому 2014 через прогули. Однак після захоплення бойовиками влади в Донецьку в липні 2014 року колишні колеги, які перейшли на бік терористів, запропонували їй приєднатися до них. "Співбесіду", за словами затриманої, проводили співробітники карного розшуку "поліції ДНР", - йдеться у повідомленні.

"До мене додому приїхали 4 людини з автоматами, двоє з яких були в масках, посадили в машину і привезли в Донецьке міськуправління. Коли я відмовилася працювати на запропонованій посаді, назвали мене зрадницею і почали використовувати фізичну силу, вдарили по обличчю, погрожували", - розповіла жінка.

За її словами, вона була незадоволена умовами роботи. Зрадниця пропрацювала 5 місяців, а потім за рішенням "кадрової комісії" на чолі з "міністром МВС ДНР" Олексієм Диким була звільнена.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...