Представник Міноборони хотів поживитися за рахунок житла бійцям АТО

Отриманий злочинцем хабар вилучили, на місці його роботи та проживання проводяться обшуки.

Анатолій Матіос. Фото: kompromator.in.ua.

У Львові затримали начальника одного із підрозділів Міністерства оборони України, який вимагав 15 тисяч гривень хабара від представника забудовника за підпис під актом про передачу квартир для військовослужбовців та учасників АТО. Про це повідомляє Анатолій Матіос на своїй сторінці у Фейсбуці, передають Патріоти України.

Слідчими військової прокуратури Західного регіону України спільно з оперативними спіробітниками УПЗЕ у Львівській області Національної поліції України та Управління СБ України у Львівській області, в рамках контролю за вчиненням злочину за ч. 3 ст. 368 КК Украіни зафіксували дане правопорушення.

Грошові кошти вилучені під час проведення огляду місця події у повному обсязі. За словами Матіоса, наразі проводяться обшуки за місцем роботи та проживання корупціонера. Його затримано по ст. 208 КПК України.

Після виступу в Криму: У "чистилище" "Миротворця" загримів відомий російський комік

середа, 21 березень 2018, 17:46

Семен Слєпаков виступив на відкритті одного з ресторанів у Сімферополі 17 березня 2018 року. Відомий російський комік Семен Слєпаков потрапив у базу українського сайту "Миротворець" через виступи в Криму. Про це повідомляють Патріоти України з посиланн...

Стало відомо, скільки часу займе аналіз речовини, якою був отруєний агент Скрипаль у Великобританії

середа, 21 березень 2018, 17:31

За даними Організації, яка займеться цим процесом, дати відповідь про тип та походження отрути можна буде за три тижні. Фахівці Організації по забороні хімічної зброї (ОЗХЗ) були направлені до Великобританії після отруєння колишнього подвійного агента ...