Вплив на місцеве населення й на противника УПА та ОУН здійснювали шляхом поширення друкованої продукції (листівок, газет, журналів, брошур) українською та іншими мовами (російською, польською, німецькою). Цей вид впливу був основним у психологічній війні українського опору. Так пише видання "Народна Армія", повідомляють Патріоти України, продовжуючи:
Листівки були одним із головних видів інформаційно-пропагандистських друкованих видань. Вони вирізнялися коротким, доступним та емоційним текстом. Застосовували різні види листівок. Наприклад, інформаційні листівки доносили до читачів відповідні повідомлення про якісь події, дії конкретних людей, обстановку в регіоні.
Спеціальним видом листівок були листівки-гасла та листівки-заклики, що містили в собі короткі тексти, які закликали читачів до будь-яких конкретних дій. Вони мали невеликий формат, а їх текст було набрано великим шрифтом. Іноді листівки-гасла виготовляли у вигляді плакатів і розклеювали в доступних для огляду місцях (особливо вони були популярні після того, як 1939 року Червона армія захопила землі Західної України).
Газети теж були популярним видом друкованої пропагандистської продукції. Пропагандисти УПА й референтура ОУН видавали їх переважно для місцевого українського населення. Газети стали для широких народних мас своєрідним рупором, що постійно нагадував про боротьбу із численними окупантами. Зазвичай газети виходили українською мовою, у них було збережено характерне для Західної України стилістичне оформлення матеріалів. Водночас газетні статті вирізнялися актуальністю й інформативністю, враховували склад та інтереси читачів.
Обов’язково брали до уваги особливості національної психології та релігійного світогляду більшості читачів. Якою була загальна кількість підпільних газет, сьогодні важко сказати точно: історики УПА налічують до 20 назв. Основними друкованими органами опору були газети «На зміну», «Підпільні вісті», «Самостійник».
Брошура — досить поширений у 40-ві й 50-ті роки вид друкованої пропагандистської продукції. Вона мала більші тексти, аніж листівка, а, крім того, були малюнки. Брошури були популярні серед читачів, оскільки докладно роз’яснювали будь-яке питання або розбивали аргументи супротивника (контрпропаганда). Однак в умовах підпілля брошури було важче ховати, аніж листівки та газети, тому в УПА й ОУН прагнули видати їх невеликим форматом.
Як уже було зазначено, вплив на супротивника та місцеве населення здійснювався ще й за допомогою образотворчих засобів — плакатів, транспарантів, листівок-гасел. Особливо часто гасла, заклики, транспаранти використовували проти Червоної армії, що рухалася на захід. Сприятливим моментом для розміщення засобів наочної агітації вважали час напередодні вступу військ противника в населений пункт.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...