"Просто вы не поняли": У мережі пригадали погрози Путіна учасникам мітингу

Під час Арктичного форуму минулого тижня Путін заявив, що незаконні акції на вулицях можуть обернутися кривавими подіями. Довго чекати не довелося...

Вибухи у пітерському метро. Фото: Кореспондент.net.

Користувачі соціальних мереж зв'язали вибухи у метро Санкт-Петербурга з недавніми погрозами президента Росії Володимира Путіна на адресу учасників несанкціонованих акцій протесту, передають Патріоти України.

Нагадаємо, під час Арктичного форуму минулого тижня Путін заявив, що незаконні акції на вулицях можуть обернутися кривавими подіями. "Він же вас попереджав. Просто ви не зрозуміли, що треба ходити пішки, а не на метро", - прокоментував події користувач Twitter під ніком Дональд Трамп.

Журналіст Іван Яковіна наголосив, що вибух стався в ідеальний для Путіна час. "Тільки народ став виходити на вулиці - і вуаля. Всіх будуть лякати вибухами на мітингах. Не здивуюся, якщо опозицію призначать винною. Типу, Навальний із в'язниці спланував", - написав він у Facebook.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...