Проти свавілля МВС: У Києві влаштували автопробіг до будинку міністра Авакова (фото, відео)

Активісти звинуватили главу міністерства в провалі реформ, корупційних схемах із закупівлею рюкзаків і придбанні дорогої нерухомості за кордоном.

Автопробіг до будинку міністра МВС Авакова. Фото:ГромадськеУ неділю, 11 березня, активісти влаштували автопробіг до будинку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, зокрема, через розгін силовиками наметового містечка під стінами Верховної Ради в Києві. Про це повідомляє Громадське, інформують Патріоти України.

Відзначається, що активісти не представляють жодну з політичних сил або рухів. Біля будинку міністра вони розгорнули плакати, прапори України і чорно-червоні прапори. Протестувальники скандували "Аваков, виходь!" і вимагали відставки глави МВС.

Крім того, активісти звинувачують міністра в провалі реформ, корупційних схемах із закупівлею рюкзаків і придбанні дорогої нерухомості за кордоном. Також повідомляється, що подібна акція повинна пройти біля вілли Авакова в Італії, яку він придбав у минулому році.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...