"Прихований рух противника було виявлено": Під Мар'їнкою відбувся бій із ДРГ ворога

Після дорозвідки нашими військовослужбовцями ділянки бойового зіткнення було знайдено тіло бойовика зі зброєю і боєприпасами, без документів".

На околицях Мар'їнки. Фото: rada2012.net.ua.

Сьогодні, 4 квітня, в районі Мар'їнки відбулося бойове зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО, передають Патріоти України.

У повідомленні зазначається: "Група бойовиків, з напрямку населеного пункту Трудовське, розташованого на тимчасово непідконтрольній Україні території, намагалася наблизитися до наших позицій. Прихований рух противника було виявлено.

Командир бригади, враховуючи пряму загрозу життю і здоров'ю підлеглих, прийняв рішення про застосування зброї. Під натиском вогню противник, ведучи вогонь у відповідь, відійшов. Після дорозвідки нашими військовослужбовцями ділянки бойового зіткнення було знайдено тіло бойовика зі зброєю і боєприпасами, без документів".

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...