"Привет из Суздаля. Здесь деревья растут из лавочек": У Росії показали "потьомкінські села" Путіна (фото)

Мешканці міста вважають, що скоро до них завітає президент та російське телебачення, для яких й готують відповідну "картинку".

Берізки у Суздалі. Фото: соцмережі.

У соцмережах з'явилося фото з російського Суздаля, де уздовж однієї з вулиць на підставках встановили спиляні молоді берізки. Відповідний знімок опублікував у своєму Twitter цивільний активіст з Володимира Олександр Бологов, передають Патріоти України.

"Привет чату из Суздаля. Здесь деревья растут из лавочек", - написав він.

Фото справило в соцмережах ефект вибуху бомби і стало дуже популярним. Багато користувачів вирішили, що влада міста таким чином готується до зустрічі 1 або 9 мая, а то і Великодня. Деякі користувачі запідозрили, що берізки з'явилися неспроста і Суздаль на Великдень повинен відвідати президент Росії Володимир Путін.

"Думаю, Путин поедет на Пасху в Суздаль", - написав Алекс. "Путинские деревни. Суздаль наши дни; подготовка к приезду Путина", - прокоментував Oleg Fedortsov.

Зазначається, що в 2013 році Суздаль вже прикрашали схожим чином - саме для президента РФ. Тоді старенькі дерев'яні будинки завішували полотнищами з такими ж будинками, але намальованими.


З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія