"Привет из Суздаля. Здесь деревья растут из лавочек": У Росії показали "потьомкінські села" Путіна (фото)

Мешканці міста вважають, що скоро до них завітає президент та російське телебачення, для яких й готують відповідну "картинку".

Берізки у Суздалі. Фото: соцмережі.

У соцмережах з'явилося фото з російського Суздаля, де уздовж однієї з вулиць на підставках встановили спиляні молоді берізки. Відповідний знімок опублікував у своєму Twitter цивільний активіст з Володимира Олександр Бологов, передають Патріоти України.

"Привет чату из Суздаля. Здесь деревья растут из лавочек", - написав він.

Фото справило в соцмережах ефект вибуху бомби і стало дуже популярним. Багато користувачів вирішили, що влада міста таким чином готується до зустрічі 1 або 9 мая, а то і Великодня. Деякі користувачі запідозрили, що берізки з'явилися неспроста і Суздаль на Великдень повинен відвідати президент Росії Володимир Путін.

"Думаю, Путин поедет на Пасху в Суздаль", - написав Алекс. "Путинские деревни. Суздаль наши дни; подготовка к приезду Путина", - прокоментував Oleg Fedortsov.

Зазначається, що в 2013 році Суздаль вже прикрашали схожим чином - саме для президента РФ. Тоді старенькі дерев'яні будинки завішували полотнищами з такими ж будинками, але намальованими.


Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...