"Путін не заподіє шкоди Франції": Ле Пен заявила, що вона "вільна жінка", яка не залежить від президента РФ

З того часу, як Марін Ле Пен отримала кредит в розмірі 9 млн євро від російського банку в 2014 році, її звинувачують у заграванні з Путіним, але вона стверджує, що на посаді президента вона не буде маріонеткою.

Марін Ле Пен. Фото: RT.

Лідер ультраправого «Національного фронту» Марін Ле Пен запевняє, що не хоче підпорядкування Франції Росії або США. Про це кандидат в президенти Франції заявила в п’ятницю журналістам у Парижі, передають Патріоти України з посиланням на The Local.

За її словами, зовнішня політика новообраного президента США Дональда Трампа буде вигідна Франції, в той час як його внутрішня політика Ле Пен, нібито, не турбує. «Я не веду свою політику з урахуванням політики Дональда Трампа. Я не несу відповідальності за політику, яку Дональд Трамп збирається проводити в Сполучених Штатах. Єдине, що мене цікавить, чи буде Дональд Трамп приймати рішення на міжнародному рівні, які матимуть негативний вплив на Францію. І на даний момент це не так, а насправді все навпаки», – заявила вона.

Ле Пен вітає опозицію Трампа трансатлантичної ЗВТ (TTIP) між ЄС і США, бо вважає, що вона «дуже погана для Франції». До вподоби їй і декларація республіканця про позбавлення США статусу «світового поліцейського».

Аналогічно, за словами лідера НФ, вона відноситься і до президента Росії Володимира Путіна, який, на її думку, також не заподіє шкоди Франції. З того часу, як Ле Пен отримала кредит в розмірі 9 млн євро від російського банку в 2014 році, її звинувачують у заграванні з Путіним, але вона стверджує, що на посаді президента вона не буде маріонеткою.

Говорячи про своє бачення багатополярного світу, вона заявила: «Я абсолютно вільна жінка. Я не хочу, щоб Франція підкорилася США … Я також не хочу, щоб ми підкорилися Росії».

"Закриття КПВВ дозволило знизити рівень захворюваності на COVID-19 у Луганській області", - Снєгирьов

середа, 25 листопад 2020, 14:30

Призупинення пропуску людей на КПВВ у Станиці Луганській дало можливість призупинити розповсюдження COVID-19. Зі слів Жданова, близько 20 % від загальної кількості захворілих на Луганщині –це мешканці окупованих територій, які перетинали умовну лінію розм

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в