Путіна загубили: У Росії обговорюють дивне зникнення президента

Останній раз Володимира Путіна бачили 8 серпня в Абхазії і Сочі.

Путін знову кудись зник. Фото: ТАСС.

Президент Росії Володимир Путін вже тиждень не з'являється на публіці, хоча заяви про відпустку не було. Про це повідомляє "Дождь", передають Патріоти України.

Останній раз Путіна бачили 8 серпня в Абхазії і Сочі. Там президента РФ супроводжували журналісти. Однак після цього його ніхто не бачив. "Володимир Путін відмовився від публічних заходів на сім днів - останній раз глава держави з'явився на публіці 8 серпня, а наступного разу журналісти зможуть його побачити лише 16 серпня", - повідомили телеканалу двоє людей, знайомих з графіком президента РФ.

У той же час заступник прес-секретаря президента Юрій Свиридов, який заміщає Дмитра Пєскова під час його відпустки, не відповів на питання журналістів. Починаючи з 9 серпня, на сайті Кремля регулярно з'являлися повідомлення про зустрічі Путіна з високопоставленими чиновниками, проте ні на одній з них не було журналістів, тому неможливо зрозуміти, коли були записані заходи.

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...