Ребальзамувати вченого-хірурга чи закупити ліки: Супрун влаштування опитування серед українців про ефективний розподіл бюджетних коштів

Опитування завершиться через 6 днів.

Уляна Супрун. Фото:РБК

Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун влаштувала опитування серед українців, чи потрібно ребальзамувати тіло вченого-хірурга Миколи Пирогова у Вінниці, чи краще гроші витратити на ліки. Допис очільниця МОЗ опублікувала у Facebook, зазначають Патріоти України.

"Комісія Національного музею-садиби Миколи Пирогова звернулася до Уряду з проханням надати дозвіл на ребальзамування тіла вченого. Ціна питання - 199 034 гривень", – пише Уляна Супрун.

Одразу порівняла, що на ці гроші можна купити, якщо відмовитись від ребальзамування.

"Можна придбати, наприклад, понад сотні упаковок препарату для лікування гострого лейкозу. Часто маємо запит від регіонів на цей препарат. Чи Микола Пирогов захотів би, щоб гроші, які можна використати на лікування живих людей, витрачалися на процедуру ребальзамування, яка вже не допоможе нікому? Чи в Україні у ХХІ столітті бюджетні кошти повинні витрачатись на подібні процедури?" – запитує Супрун.

Уже проголосували понад 4,7 тис. користувачів соцмережі. Опитування завершиться через 6 днів.

Користувачі соцмережі неоднозначні в коментарях. Зауважують, за бажання можна знайти гроші і на ребальзамування, і на ліки.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...