Ріжуть, пилять, докопуються: Рідним розстріляних у Княжичах поліцейських віддали тільки одне тіло

Чому так сталося, керівники правоохоронців протягом дня так і не спромоглися пояснити.

На місці перестрілки у Княжичах. Фото: Подробности.

Замість похорону з почестями керівництво силових структур додало болю рідним загиблих у Княжичах поліцейських. Тіла вирішили не віддавати батькам із броварського моргу. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Видача була запланована на ранок і рідні приїхали забирати тіла. Однак до середини дня чекали спершу представників силових структур із паперами і формою, а потім отримали інформацію, що тіла не віддадуть у понеділок. "Ніхто так і не підійшов до матері, навіть не вибачився", - обурені рідні. Чому так сталося, керівники правоохоронців протягом дня так і не спромоглися пояснити. Лише тіло Юліана Рудька надвечір віддали батькам. Інших загиблих планують відправити на додаткову експертизу, а коли віддадуть рідним для похорону – взагалі не відомо.

Як повідомлялося, цього дня у ГПУ провели закриту нараду щодо спецоперації на Київщині, яка закінчилась загибеллю п'ятьох правоохоронців у Княжичах. Президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним загиблих під Києвом п'ятьох поліцейських, а також пообіцяв, що всі винні у вбивстві поліцейських будуть покарані. За словами нардепа та радника глави МВС Антона Геращенка, родини правоохоронців отримають близько 700 тисяч гривень.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при