Росія в люті: Літак Ан-178 можуть назвати на честь Степана Бандери

Російські ЗМІ вже роздули цю тему на своїх шпальтах і без упину обурюються.

Український літак АН-178. Фото:www.rbc.ua

У конкурсі ДП "Антонов" на народне ім'я для нового транспортного літака Ан-178 лідирує назва "Бандера". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com.

За цей варіант, за даними підприємства, користувачі мережі Facebook віддали понад 2,5 тис. голосів і про це наввипередки пишуть багато російських ЗМІ. Далі зі значним відставанням ідуть варіанти Амет-Хан Султан і Кіборг. За кожен з них проголосували більше 700 разів.

Серед запропонованих користувачами соціальної мережі імен також є Надія, Конан, Чумак, Сапсан, Майдан, Фенікс, Дельфін та інші. Проголосувати за вподобаний варіант може будь-хто до 19 грудня поточного року, поставивши «лайк» на сторінці «Антонова» в соціальній мережі Facebook.

Слід відзначити, що в жовтні 2015 року ДП «Антонов» оголосило конкурс на народну назву для літака Ан-178. Користувачі мережі можуть запропонувати свій варіант назви або проголосувати за запропоновані раніше. Переможцем стане ім'я, що отримало найбільше число "лайків".

Авторів трьох найпопулярніших народних назв в ДП «Антонов» обіцяють нагородити ексклюзивними призами.

Вражає... уяву теж: Потужний бойовий дрон помічений в небі Житомирщини

понеділок, 18 березень 2019, 20:41

Незабаром "українізовані яничари" певно завітають і на Донбас, і над акваторією українських морів. Безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 здійснював випробування в небі над Україною. Зокрема близько полудня БПЛА здійснив політ у небі над Хмельницьк...

Хіти тижня. На навчаннях у Таїланді зустрілися українські БТР-3Е1 та американські M1A1FEP Abrams (фото, відео)

понеділок, 18 березень 2019, 11:30

Таїланд є найбільшим експлуатантом сучасної української бронетехніки. На озброєнні тайських військових знаходиться 49 танків БМ «Оплот» та понад 200 БТР-3 різних модифікацій. Виготовлені в Україні БТР-3Е1 Корпуса королівської морської піхоти Таїланду р...