Росія в люті: Літак Ан-178 можуть назвати на честь Степана Бандери

Російські ЗМІ вже роздули цю тему на своїх шпальтах і без упину обурюються.

Український літак АН-178. Фото:www.rbc.ua

У конкурсі ДП "Антонов" на народне ім'я для нового транспортного літака Ан-178 лідирує назва "Бандера". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com.

За цей варіант, за даними підприємства, користувачі мережі Facebook віддали понад 2,5 тис. голосів і про це наввипередки пишуть багато російських ЗМІ. Далі зі значним відставанням ідуть варіанти Амет-Хан Султан і Кіборг. За кожен з них проголосували більше 700 разів.

Серед запропонованих користувачами соціальної мережі імен також є Надія, Конан, Чумак, Сапсан, Майдан, Фенікс, Дельфін та інші. Проголосувати за вподобаний варіант може будь-хто до 19 грудня поточного року, поставивши «лайк» на сторінці «Антонова» в соціальній мережі Facebook.

Слід відзначити, що в жовтні 2015 року ДП «Антонов» оголосило конкурс на народну назву для літака Ан-178. Користувачі мережі можуть запропонувати свій варіант назви або проголосувати за запропоновані раніше. Переможцем стане ім'я, що отримало найбільше число "лайків".

Авторів трьох найпопулярніших народних назв в ДП «Антонов» обіцяють нагородити ексклюзивними призами.

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...