Росіяни у мережі обурилися заяві міністра транспорту РФ, який назвав загиблих пасажирів Ан-148 "біоматеріалом"

За словами міністра, експертиза впізнання тіл займе кілька місяців.

Міністр транспорту РФ Максим Соколов. Фото:РегионСамара.ру

Росіян обурила цинічна заява міністра транспорту РФ Максима Соколова, який назвав біоматеріалом останки тіл загиблих під час аварії Ан-148 з пасажирами на борту. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, Соколов зазначив: "З огляду на те, що, судячи з усього, що тих, що вижили в цій авіакатастрофі на даний момент немає, якість біоматеріалів така, що доведеться робити експертизу генну. Доведеться збирати біоматеріали родичів".

За його словами, експертиза займе кілька місяців. При цьому він уточнив, що деяких загиблих все ж вдасться ідентифікувати шляхом впізнання.

У соцмережі обурено відзначили: "Ми всі біоматеріал під ногами міністра".

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...