СБУ на Харківщині виявила контрабандистів, які продавали в РФ запчастини для військових літаків (фото)

Для прикриття оборудки ділки задіяли низку спеціально створених фіктивних фірм.

СБУ викрила на Харківщині канал контрабанди до Росії нових і відремонтованих вузлів та агрегатів для військово-транспортної авіації. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook, інформують Патріоти України.


Ділки, використовували реквізити підконтрольних підприємств у Росії та в Україні та оформлювали замовлення у російських юридичних структурах, у тому числі тих, які перебувають під українськими санкціями.

Зловмисники контрабандою ввозили до України для ремонту вживані вузли та агрегати для військово-транспортної авіації та нелегально відправляли до Росії нові запчастини.

Для прикриття оборудки ділки задіяли низку спеціально створених фіктивних фірм. Зловмисників спіймали на кордоні під час чергової спроби вивезення до Росії партії товарів подвійного призначення.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України (незаконне вивезення за межі України сировини, матеріалів, обладнання, технологій для створення зброї, а також військової та спеціальної техніки).


Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...