СБУ затримала фальшивого "Кононенка", який виманював гроші в депутатів БПП (фото)

У фракції вже подякували спецслужбовцям за оперативну роботу.

СБУ затримала "Кононенка". Фото: hyser.com.ua.

СБУ затримала хулігана, який від імені народного депутата від БПП Ігоря Кононенка виманював гроші у народних депутатів. Про це повідомив нардеп від БПП Олександр Грановський на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Короткий апдейт на тему хулигана, который прикрывался именем Игоря Кононенко с целью выманить деньги у коллег по фракции и не только. Следующие несколько лет, судя по всему, он будет шлифовать свои навыки в 4 стенах. Отдельное спасибо сотрудникам спецподразделения "Альфа" СБУ", - написав Грановський.

У своєму пості Грановський подякував співробітникам спецпідрозділу "Альфа" СБУ. Коментуючи той факт, що на опублікованому фото руки злочинця перемотані скотчем, нардеп написав: "Діяти довелося без підготовки. Що було під рукою".

12 грудня Грановський публікував у Facebook повідомлення з месенджера "Телеграм" нібито від Кононенка, який просив передати номер телефону довіреній людині, щоб "владнати один момент".

"Звичайно ж, якийсь "бешкетник" таким чином намагається виманити гроші. Половина фракції теж отримала подібні повідомлення. Примітивно, але в якихось випадках ефективно", - писав Грановський.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...