Шаленство скреп: У Росії випустили "колорадський" кокошник і труси для "смаження" Обами (фото)

На оранжево-чорні вироби на честь свята 9 травня діє знижка.

Кокошник для Залдостанова. Фото: соцмережі.

У Росії патріотичний настрій досягнув чергового дна, передають Патріоти України з посиланням на російські соцмережі.

Так, бренд, який випускає стилізовані кокошники для сучасних жінок, потішив модниць виробами з георгіївської стрічки і в забарвленні триколора. Примітно, що на оранжево-чорний виріб на честь свята діє знижка.

А інтернет-магазин "Прикольних подарунків" запустив у виробництво труси для сексуальних утіх із зображенням президента США Барака Обами. Тут же додається наочна інструкція, як "накласти санкції" на ворога.

З архіву ПУ. Ракети летітимуть на Москву екологічно - Greenpeace задоволений: Розсекречено деякі моменти про новітній ОТРК "Грім-2"

вівторок, 22 жовтень 2019, 15:00

Один з найпотужніших засобів стримування Росії тепер, нажаль, без’ядерної України приковує увагу багатьох іноземних фахівців, як з країн-партнерів так і, особливо, з держави агресора. Виставка озброєнь дала їм нову поживу. Як відомо, оперативно-тактичн...

З архіву ПУ. Обвал Керченського моста: Повідомляється вже про дві пошкоджені опори (фото, відео)

понеділок, 21 жовтень 2019, 23:55

Як усім добре відомо із життя, одна річ, яка падає, із великою імовірністю може пошкодити іншу, котра опинилася під нею. Будівельники злощасного мосту змогли переконатися в цьому особисто. Проліт споруджуваної залізничної частини Кримського моста, що в...