Щоб не відстати від "ДНР": Плотницький вигадав собі дивний гімн (аудіо)

Ватажок "ЛНР" доручив своїм підлеглим щодня транслювати так званий гімн "республіки" в радіо- і телеефірі в 6.00 і 24.00.

Терорист Плотницький. Фото:podrobnosti.ua

Бойовики так званої "ЛНР" записали "гімн" своєї "республіки", який містить смішні і безглузді фрази. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Новости Донбасса.

Ватажок Ігор Плотницкий доручив своїм підлеглим щодня транслювати так званий гімн "республіки" в радіо- і телеефірі в 6.00 і 24.00. Даний гімн був затверджений членами угруповання 29 квітня.

Крім цього, Плотницький доручив, щоб дітям в школах роздали текст і "пояснили, чому і для чого важливий гімн в кожній державі". Аудіо містить в собі такі смішні фрази, як, наприклад, про тисячолітню історію.

"Над тобою перемоги прапори розвиваються тисячу років", - співають в "гімні", тим самим подовжуючи приблизно на 998 років історію псевдореспубліки.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...