Шустер LIVE. Ефір від 16.12.2016 (пряма відеотрансляція)

Теми сьогоднішньої програми - "Нова хвиля еміграції: чому українці виїжджають за кордон?" та "Подарунок" для українців: чорні екрани в новорічну ніч? ".

Савік Шустер. Фото: 24 канал.

Патріоти України пропонують вашій увазі пряму відеотрансляцію телепередачі "Шустер LIVE", яка виходить в ефір 16 грудня. Початок о 20:30 за Києвом. У студії будуть обговорюватися найбільш гострі суспільно-політичні теми.

Президент України Петро Порошенко тепло привітав рішення лідерів країн-членів Європейського Союзу про продовження пакету економічних санкцій щодо Російської Федерації ще на 6 місяців. Глава держави подякував Брюсселю і висловив надію, що дані заходи посприяють виконанню Москвою Мінських угод.

Він також висловив вдячність Європейському Союзу за серйозну підтримку і солідарність лідерів провідних держав Європи в питанні відновлення територіальної цілісності України і позиції щодо невизнання Автономної Республіки Крим територією Російської Федерації.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою