"Сірий кардинал" під ковпаком: Українські хакери зламали пошту Суркова (фото)

Організація "Кіберхунта" виклала на сайті відскановані копії документів, в яких, зокрема, висвітлюються "невідкладні комплексні заходи" по дестабілізації політичного життя в Україні.

Владислав Сурков. Фото:РИА Новости

Група українських хакерів ("Кіберхунта") заявила про "повний контроль листування" помічника президента РФ - Владислава Суркова. Про це повідомляється на сайті хакерської групи, інформують Патріоти України.

"Ми, українські патріоти" КіберХунта ", сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова", - сказано в повідомленні.

У групі зазначили, що зараз аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, який для конспірації підписує документи псевдонімом "Павлов Микола Миколайович".

Організація виклала на сайті відскановані копії документів, в яких, зокрема, висвітлюються "невідкладні комплексні заходи" по дестабілізації політичного життя в Україні.

"Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів по дестабілізації політичного життя на Україні, наслідком чого повинні стати дострокові парламентські і президентські вибори. Найбільш сприятливий період для реалізації розробленого комплексу заходів листопад 2016 - березень 2017", - йдеться в опублікованому документі.

Крім того, в документі йдеться про необхідність провести переговори з "лідерами української опозиції": "Опозиційним блоком", Радикальною партією Ляшка, "Батьківщиною" і окремими народними депутатами.

"Предмет обговорення - активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону", - підкреслюється в документі.

При цьому "головний наголос" пропонується зробити на "Батьківщину", з огляду на "розгалужену мережу партійних осередків, рівень народної підтримки і наявність необхідної матеріальної бази".

Хакери також опублікували план "конкретних заходів по просуванню федерального статусу Закарпатської області".


НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...