У Росії Конституційний суд узаконив презумпцію згоди на вилучення органів людини після її смерті без згоди близьких. Суд вирішив, що таке рішення не суперечить Конституції, більш того - відповідає міжнародному праву, передають Патріоти України з посиланням на НТВ.
Відповідно до такого розпорядження, якщо близькі померлих будуть проти того, щоб органи були використані, вони самі повинні сповістити медустанову про своє рішення.
Саме таку відповідь Конституційний суд дав родичам московської студентки Аліни Сабліної, яка ще в 2014 році померла в результаті ДТП. Мати загиблої Аліни дізналася про те, що органи її дочки були вилучені для трансплантації з висновку судмедексперта, після чого зажадала компенсацію від лікарні імені Пирогова.
Після того як суд відмовив жінці в задоволенні позову, вона звернулася до Конституційного суду, який також їй відмовив.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...