У Росії Конституційний суд узаконив презумпцію згоди на вилучення органів людини після її смерті без згоди близьких. Суд вирішив, що таке рішення не суперечить Конституції, більш того - відповідає міжнародному праву, передають Патріоти України з посиланням на НТВ.
Відповідно до такого розпорядження, якщо близькі померлих будуть проти того, щоб органи були використані, вони самі повинні сповістити медустанову про своє рішення.
Саме таку відповідь Конституційний суд дав родичам московської студентки Аліни Сабліної, яка ще в 2014 році померла в результаті ДТП. Мати загиблої Аліни дізналася про те, що органи її дочки були вилучені для трансплантації з висновку судмедексперта, після чого зажадала компенсацію від лікарні імені Пирогова.
Після того як суд відмовив жінці в задоволенні позову, вона звернулася до Конституційного суду, який також їй відмовив.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...