Російське місто Тюмень, яке мало приймати дев'ятий етап Кубка світу з біатлону сезону 2018–2019, не було внесено до розкладу змагань. Відповідне рішення ухвалив виконком Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), повідомляє офіційний сайт IBU. Новину передають Патріоти України.
Календар Кубка світу складатиметься з дев'яти етапів. Змагання стартують у словенській Поклюці з 3-го до 9 грудня 2018 року, а завершаться – у норвезькому Осло з 18-го до 24 березня 2019 року. До цього планували, що турнір закінчиться 25 березня у Тюмені.
Змагання Кубка світу пройдуть у Гохфільцені (Австрія), Новому Мєсті (Чехія), німецькому Обергофі й Рупольдінгу, Антгольці (Італія), Канморі (Канада), Солджер Голлоу (США) та Естерсунді (Швеція).
2 березня 2017 року IBU вирішив позбавити Тюмень права проведення чемпіонату світу з біатлону 2021 року. Росії пропонували до 24 лютого добровільно відмовитися від чемпіонату, але цього не сталося, зазначили в IBU.
Допінговий скандал довкола російського спорту почався в листопаді 2015 року, коли Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) опублікувало доповідь, у якій обвинуватило РФ у державній підтримці допінгу. У звіті зазначали, що російські спецслужби покривали системне застосування допінгу російськими спортсменами, допускали "пряме залякування та втручання" у роботу акредитованої ВАДА антидопінгової лабораторії у Москві.
Незалежна комісія канадського професора Річарда Макларена 2016 року надала подробиці державної підтримки допінгу в Росії. Ішлося зокрема про підміну допінг-проб чемпіонів та призерів зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі.
16 країн – членів Інституту національних антидопінгових організацій 14 вересня закликали Міжнародний олімпійський комітет усунути делегацію Росії від участі у зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані. До кінця вересня таких країн стало 37.
16 листопада 2017 року рада ВАДА відмовилася відновити права Російського антидопінгового агентства, оскільки російська сторона не визнала висновків комісії Макларена і не надала ВАДА доступу до допінг-проб, які опечатано в московській лабораторії.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...