У Росії сталася пожежа у 9-поверховому гуртожитку (відео)

В даний час міська влада Тюмені ламає голову над питанням, де розмістити майже півтори сотні мешканців згорілої будівлі, що залишилися без даху над головою.

Економія на негорючих будівельних матеріалах і красиві, але ненадійні вентильовані фасади - основні причини масштабних пожеж у багатьох російських містах. На цей раз лихо сталося в Тюмені: тут згорів 9-поверховий гуртожиток, який недавно якраз капітально відремонтували із застосуванням все тих же сумнівних технологій. Про це повідомляє прес-служба обласного управління МНС Росії, передають Патріоти України.

"Начебто все будівлю облили бензином", коментували те, що відбувається очевидці в соціальних мережах, заодно викладаючи фотографії та відео пожежі. Справді, вогнем були охоплені майже всі поверхи гуртожитку, а з приміщень ледве встигли вивести людей, які там проживали. Лише завдяки щасливому випадку обійшлося без постраждалих.

- Сьогодні, 8 січня о 17:41 в будівлі за адресою Ткацький проїзд, 6 сталося загоряння утеплювача з 1 по 7 поверх на площі 500 квадратних метрів, - розповіли журналістам у Тюменському обласному управлінні МНС. - Загиблих і постраждалих немає, евакуйовано 138 осіб, врятовано 23 людини.

Для обігріву громадян спрямовані автобуси Тюменського ПАТП. В гасінні пожежі задіяні 82 людини особового складу і 29 одиниць спецтехніки МНС. Причина пожежі та сума матеріальних збитків встановлюються.

В даний час міська влада Тюмені ламає голову над питанням, де розмістити майже півтори сотні мешканців згорілого гуртожитку, що залишилися без даху над головою.

За браком муніципальних житлових приміщень в "столиці нафтовиків" зробити це буде не дуже просто. На місце пожежі вже приїхало все керівництво міста та області.

Негайно до лікаря: Які незвичні ознаки свідчать про хворе серце

субота, 22 вересень 2018, 0:22

Якщо ви прокидаєтесь завжди на світанку, то не варто занадто радіти, що ви - "рання пташка". Про хворе серце можуть свідчити не лише біль у серці, а й деякі непримітні ознаки. Тому при виявленні цих симптомів необхідно звернутися до лікаря, передають П...

Пийте на здоров'я: Три найкорисніших для травлення соки

п’ятниця, 21 вересень 2018, 23:43

Час від часу варто відставити улюблені каву та чай та випити замість них дещо вітамінне. Зелений сік . Він якісно залужує організм, багатий хлорофілом, вітамінами і мінералами. Зелені соки і смузі засвоюються миттєво. Вони омолоджують, відновлюють, даю...