"Скинулися і живі, і мертві": Журналісти показали особняк ректора українського вишу (відео)

Загальна площа оселі становить 1269 квадратних метрів.

Особняк Віктора Андрущенка. Фото: скріншот з відео.

Ректор національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко володіє розкішним особняком, найближчий аналог ділянки якого коштує $120 тисяч. Про це йдеться в сюжеті програми "Слідство.Інфо", передають Патріоти України.

Як зазначив журналіст Максим Опанасенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, на території будинку працює ціла бригада, яка доглядає за ділянкою та помешканням. Загальна площа оселі становить 1269 квадратних метрів.

"Аналогів на сайтах оголошень знайти не вдалося. У Шпитьках, або принаймні в цій їхній частині, це найбільший будинок. Найближча за розміром і площею ділянка коштує 120 000 доларів", – написав Опанасенко.

Примітно, що одним із засновників приватного вузу є дочка ректора Андрущенко. При цьому вартість оренди землі обходиться вузу в 5 тис. грн щомісяця. "До чого тут приватний ВНЗ, у засновниках якого донька Андрущенка і який орендує майже 1 500 квадратних метрів у корпусах Драгоманова за 5001 гривню на місяць? Та ні до чого. Зовсім. От абсолютно", – обурився журналіст.

Сам же ректор зазначив, що будинок придбали виключно за кошти родини – "скинулися живі і ті, кого вже немає на цьому світі". "За кошти родини. А родина дуже велика. Це і батько, це й теща, це й мама, це і живі, і ті, які вже пішли на той світ. Але що я зробив. Я взяв усі свої документи і заробітну плату за останні десять років. Причому з мокрими печатками. І склав собі в папку. Якщо в мене хтось запитає, де я взяв кошти, – я покажу – ось вони", – зазначив Андрущенко.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...