Російські оператори зв’язку повідомили клієнтам, що дані про отримані, але не оплачені послуги відправлені до податкової і з них доведеться заплатити прибутковий податок. До таких боржників зможуть застосовуватися тепер і традиційні обмеження для неплатників, включаючи заборону виїзду за кордон. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.
Агенство зазначає, що передавати боржників до інспекції зможуть і банки, і підприємства ЖКГ. ПАТ «Ростелеком» інформує, що з 1 березня 2016 року в зв’язку зі зміною федерального законодавства «отримані, але не оплачені послуги зв’язку після закінчення терміну давності (від трьох років) визнаються отриманням економічної вигоди користувачем» і оператор св язи зобов’язаний направляти інформацію про таких випадках в податкові органи, – йдеться в повідомленні оператора.
"Відповідно до статті 41 Податкового кодексу РФ з отриманої економічної вигоди фізичним особам необхідно заплатити прибутковий податок (за ставкою 13%)", – попереджає клієнтів «Ростелеком». Аналогічне повідомлення раніше отримали клієнти «ВимпелКому» (надає послуги зв’язку під брендом «Білайн»).
Як пояснив представник “Ростелекома” Валерій Костарев, до 1 березня компанія направила в податкову службу інформацію про списані протягом минулого року борги за послуги зв’язку, визнані безнадійними. До таких боргів «Ростелеком» зараховує ті, які не були сплачені протягом останніх трьох років.
Згідно з Податковим кодексом списання заборгованості прирівнюється до отримання матеріальної вигоди, яка підлягає оподаткуванню. «Відповідно до змін в законодавстві з 2016 року «Ростелеком» як податковий агент зобов’язаний інформувати податкову службу про факт списання такої заборгованості, – каже Костарєв. – Таким чином, абоненти, які заборгували компанії в 2013 році і не погасили борг з тих пір, тепер зобов’язані сплатити з нього прибутковий податок».
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...