Слухаємо українське: Найкращі різдвяні пісні від сучасних вітчизняних музикантів (відео)

Увесь світ захоплюється українським "Щедриком", але хочеться нагадати, що музиканти в Україні й зараз складають та виконують прекрасні пісні новорічної та різдвяної тематики.

В репертуарі Христини Соловій є чудова різдвяна пісня. Фото: РБК.

Різдво звучить не лише "Щедриком" – сучасні українські музиканти записали пісні, які заслуговують уваги. Портал "Громадське Культура" зібрав і авторські колядки, і навіть рок-н-рольні різдвяні композиції, передають Патріоти України та пропонують і вам послухати.

Vivienne Mort — Спи, Ісусе, спи

BLOOMS CORDA — Christmas goodness

Tik Tu — Сірий котку

Христина Соловій — Народився Бог на санях

Мар’яна Головко та Денис Донцов — Добрий вечір, господарю

#Щедрик100challenge

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...