"Советская армия должна быть разрушена, в первую очередь – в головах офицеров", - Донік про інцидент в Маріуполі

Догани від міністра оборони, які отримали сім вищих офіцерів за підсумками маріупольського скандалу, можуть мати серйозні наслідки.

Роман Донік. Фото: соцмережі.

Солдат має стійко переносити "всі тяготи і позбавлення військової служби", якщо вони викликані об'єктивними причинами, а не зневажливим ставленням до воїнів. Про це написав волонтер Роман Донік в Facebook, коментуючи новорічний інцидент в Маріуполі, передають Патріоти України.

"Эти тяготы и лишения должны быть связаны с несением воинской службы. В них входит и голод, и холод, ранения и даже гибель. Но эти лишения должны быть по объективным причинам, связанным с войной или службой. А не с пренебрежительным отношением к солдату и его необходимым нуждам. Рабоче-крестьянская Красная армия должна быть разрушена. В первую очередь в головах высших офицеров. И с чего-то нужно начинать", – вважає Донік.

Він підкреслив, що догани від міністра оборони, які отримали сім вищих офіцерів за підсумками маріупольського скандалу, можуть мати серйозні наслідки. "Чем плох выговор от министра обороны? Тем, что снять его может только министр. А если в течение года не снимается, то будет плохо. Очень плохо. Можно получить неполное служебное соответствие", – зазначив Донік.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том