"Советская армия должна быть разрушена, в первую очередь – в головах офицеров", - Донік про інцидент в Маріуполі

Догани від міністра оборони, які отримали сім вищих офіцерів за підсумками маріупольського скандалу, можуть мати серйозні наслідки.

Роман Донік. Фото: соцмережі.

Солдат має стійко переносити "всі тяготи і позбавлення військової служби", якщо вони викликані об'єктивними причинами, а не зневажливим ставленням до воїнів. Про це написав волонтер Роман Донік в Facebook, коментуючи новорічний інцидент в Маріуполі, передають Патріоти України.

"Эти тяготы и лишения должны быть связаны с несением воинской службы. В них входит и голод, и холод, ранения и даже гибель. Но эти лишения должны быть по объективным причинам, связанным с войной или службой. А не с пренебрежительным отношением к солдату и его необходимым нуждам. Рабоче-крестьянская Красная армия должна быть разрушена. В первую очередь в головах высших офицеров. И с чего-то нужно начинать", – вважає Донік.

Він підкреслив, що догани від міністра оборони, які отримали сім вищих офіцерів за підсумками маріупольського скандалу, можуть мати серйозні наслідки. "Чем плох выговор от министра обороны? Тем, что снять его может только министр. А если в течение года не снимается, то будет плохо. Очень плохо. Можно получить неполное служебное соответствие", – зазначив Донік.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...