"Spectator" іде в небо: Україна поповнює армію безпілотників дронами вітчизняного виробництва

Військові отримали цей безпілотник наприкінці листопада і вже провели по ньому випробування

До кінця місяця армія отримає вітчизняні безпілотники Spectator. Фото: 5.ua

Державний концерн "Укроборонпром", який керує підприємствами військово-промислового комплексу, завершить виконання замовлення Міністерства оборони України з виготовлення безпілотного літального апарату поля бою "Spectator" до кінця грудня. Про це в Харкові під час брифінгу повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов, інформують Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Військові отримали цей безпілотник наприкінці листопада, вже провели по ньому випробування. Робоча техніка у Збройні cили України передана.

Протягом грудня буде передана ще ціла низка. До кінця цього року підприємство повністю виконає замовлення, яке військові поставили у квітні", - сказав він.

За його словами, на цей час підприємства "Укроборонпрому" ведуть роботу над тим, щоб армія мала можливість замовити безпілотники українського виробництва всіх типів.

Гендиректор зазначив, що існують три види безпілотних літальних апаратів: поля бою (радіус дії – 5-7 км, тривалість польоту - близько 1 години), оперативно-тактичний (радіус дії – до 50 км, тривалість польоту - близько 3 годин), стратегічний (радіус дії – близько 1 тис. км, тривалість польоту – близько доби, має здатність виконувати бойові завдання).

"Ми роботу ведемо за всіма напрямками", - наголосив Романов.

У свою чергу заступник генерального директора "Укроборонпрому" з виробництва та авіабудування Юрій Пащенко додав, що над проектуванням оперативно-тактичного безпілотного літального апарату зараз працює КБ "Антонов".

"Ми розраховуємо на те, що все-таки Збройні сили України на 2016 рік таке замовлення відкриють. Поки це робиться ініціативно, за кошти колективу КБ "Антонов", - сказав Пащенко.

Ось і до нашого неба дісталися: Українські ППО привели в бойову готовність через провокації ВМС Росії

четвер, 22 березень 2018, 21:03

Група дальніх стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-22, з повним боєкомплектом, у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили політ у повітряному просторі АР Крим, Азовського та Чорного морів із відпрацювань умовних завдань по нанесенню ударів.

Ніж у спину: Суд Амстердама прийняв довгоочікуване рішення щодо "скіфського золота" з окупованого Криму

четвер, 22 березень 2018, 20:35

Колекція згідно з рішенням суду повинна повернутися в Україну, а не на окупований півострів. Окружний суд Амстердама ухвалив рішення у справі про колекцію “скіфського золота” кримських музеїв. Так, суд постановив, що колекцію, яка виставлялася в музеї ...