У 2016 році Україна посіла п'яте місце в рейтингу країн за ступенем поширеності в них зв'язків бізнесу з державними структурами - "кумівства капіталізму", передають Патріоти України з посиланням на The Economist.
Рейтинг очолила Росія, друге місце зайняла Малайзія, третє - Філіппіни, а на четвертій позиції опинився Сінгапур.
Для складання рейтингу використовували дані зі списку мільярдерів журналу Forbes про капітали і джерела доходів найбагатших людей в світі. На думку експертів журналу "The Economist", потенційно схильні до "кумовського капіталізму" галузі, які тісно взаємодіють з державними структурами. Серед них гральний бізнес, нафтогазовий і оборонний сектори, банківська справа, нерухомість, інфраструктурні проекти, порти і аеропорти.
Після визначення, яка частина їх доходів отримана від цих галузей, мільярдери групуються по країнах, а їх сукупний дохід представляється в процентному відношенні від ВВП держави. У Росії цей показник становить 18% ВВП, в Малайзії - 13% ВВП, в Філіппінах - 11,2% ВВП, в Сінгапурі - 10,6% ВВП і в Україні - 6,7% ВВП. У ТОП-10 країн з найпоширенішим "кумівським капіталізмом" увійшли Мексика, Індонезія, Туречина, Індія і Тайвань.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...