Стало відомо, яке місце посіла Україна у рейтинзі "кумівського капіталізму"

Рейтинг очолила Росія, друге місце зайняла Малайзія, третє - Філіппіни, а на четвертій позиції опинився Сінгапур.

"Кумівський капіталізм". Фото: РБК.

У 2016 році Україна посіла п'яте місце в рейтингу країн за ступенем поширеності в них зв'язків бізнесу з державними структурами - "кумівства капіталізму", передають Патріоти України з посиланням на The Economist.

Рейтинг очолила Росія, друге місце зайняла Малайзія, третє - Філіппіни, а на четвертій позиції опинився Сінгапур.

Для складання рейтингу використовували дані зі списку мільярдерів журналу Forbes про капітали і джерела доходів найбагатших людей в світі. На думку експертів журналу "The Economist", потенційно схильні до "кумовського капіталізму" галузі, які тісно взаємодіють з державними структурами. Серед них гральний бізнес, нафтогазовий і оборонний сектори, банківська справа, нерухомість, інфраструктурні проекти, порти і аеропорти.

Після визначення, яка частина їх доходів отримана від цих галузей, мільярдери групуються по країнах, а їх сукупний дохід представляється в процентному відношенні від ВВП держави. У Росії цей показник становить 18% ВВП, в Малайзії - 13% ВВП, в Філіппінах - 11,2% ВВП, в Сінгапурі - 10,6% ВВП і в Україні - 6,7% ВВП. У ТОП-10 країн з найпоширенішим "кумівським капіталізмом" увійшли Мексика, Індонезія, Туречина, Індія і Тайвань.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...