Суд призначив покарання військовій Нацгвардії, яку звинуватили у шпигунстві на користь російських спецслужб (фото)

​Військову завербували під час візиту до рідної сестри, яка проживає в Москві.

Фото:прес-служба СБУ

Солом'янський райсуд Києва визнав винним у державній зраді військову Нацгвардії і засудив її до чотирьох років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, зазначають Патріоти України.

Оперативники спецслужби встановили, що технік-оператор відділу інформаційного забезпечення Центральної бази зберігання Нацгвардії була завербована ГУ Генштабу збройних сил РФ під час візиту до рідної сестри, яка проживає в Москві.

"Жінка збирала і передавала спецслужбам РФ відомості, що становлять державну таємницю. Військовослужбовцю були відпрацьовані розвідувальні завдання, розроблені способи передачі інформації електронним каналом зв'язку, здійснено інструктаж для дотримання заходів конспірації. Для екстреного виходу на зв'язок з кураторами їй надали адресу електронної пошти і номер російського мобільного оператора", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що правоохоронці затримали техніка-оператора в жовтні минулого року. Під час досудового слідства жінка повністю розкаявся в діях на шкоду національним інтересам України і надала повне сприяння слідству.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...