Суд призначив покарання військовій Нацгвардії, яку звинуватили у шпигунстві на користь російських спецслужб (фото)

​Військову завербували під час візиту до рідної сестри, яка проживає в Москві.

Фото:прес-служба СБУ

Солом'янський райсуд Києва визнав винним у державній зраді військову Нацгвардії і засудив її до чотирьох років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, зазначають Патріоти України.

Оперативники спецслужби встановили, що технік-оператор відділу інформаційного забезпечення Центральної бази зберігання Нацгвардії була завербована ГУ Генштабу збройних сил РФ під час візиту до рідної сестри, яка проживає в Москві.

"Жінка збирала і передавала спецслужбам РФ відомості, що становлять державну таємницю. Військовослужбовцю були відпрацьовані розвідувальні завдання, розроблені способи передачі інформації електронним каналом зв'язку, здійснено інструктаж для дотримання заходів конспірації. Для екстреного виходу на зв'язок з кураторами їй надали адресу електронної пошти і номер російського мобільного оператора", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що правоохоронці затримали техніка-оператора в жовтні минулого року. Під час досудового слідства жінка повністю розкаявся в діях на шкоду національним інтересам України і надала повне сприяння слідству.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою