Суддю-хабарника з Одеси, який відкрив стрілянину по детективах НАБУ, випустили з СІЗО під домашній арешт

Звільнення підозрюваного з-під варти дає йому моральну перевагу і можливість впливати на хід розгляду справи і на свідків, які повинні бути допитані.

Олексій Буран. Фото:УНІАНСуд Миколаєва відпустив під цілодобовий домашній арешт одеського суддю Олексія Бурана, який відстрілювався під час затримання детективами НАБУ. Про це повідомляється на сайті Центру протидії корупції, інформують Патріоти України.

Відзначається, що до сьогоднішнього дня Буран 22 місяці перебував у СІЗО.

"Суд врахував тільки аргументи захисту обвинуваченого, відзначав, що Буран прийняв детективів НАБУ за грабіжників, тому стріляв у них на ураження. Це є маніпуляцією, оскільки є відеозапис з обшуків, на якій видно, що детективи НАБУ чітко представилися", - повідомляє юрист ЦПК Віталій Цокур, який був присутній на суді.

"Звільнення Бурана з-під варти дає йому моральну перевагу і можливість впливати на хід розгляду справи і на свідків, які повинні бути допитані", - додав юрист.

Також він зазначив, що суддя зможе нескінченно затягувати розгляд справи фактично "висуваючи свої вимоги" до звинувачення.

Як повідомлялося раніше, в березні 2016 року у хабарі в півмільйона гривень був пійманий суддя Малиновського районного суду Одеси Олексій Буран. Він відкрив вогонь по детективах НАБУ, а в РСУ заявили, що він намагався накласти на себе руки, і до цього призвели дії співробітників НАБУ і поліції.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...