"Судя по прикиду они - в Вену. В оперу": Мережу розсмішила світлина з рекламою безвізу у Києві (фото)

На фото працівниці комунального господарства присіли перепочити якраз перед плакатом з соціальною рекламою.

Соціальна реклама у Києві. Ілюстрація:politeka.net

У мережі з'явилася фотографія, де співробітниці столичного житлово-комунального господарства присіли перепочити біля соціальної реклами про введення безвізового режиму між Україною та країнами Європейського союзу (ЄС). Світлина з'явилася в Twitter користувача Мюслі Лаврова, передають Патріоти України.

"Коли чекаєш маршрутку до Ніцци" - підписали фото.

Знімок, який розмістили ввечері 19 травня, назбирав купу лайків і ретвітів. Також його прокоментували користувачі Twitter.

"Головне відразу зі спецобладнанням" - прокоментував користувач "А Баба-Яга проти!".

"До ВиНиццы", - додав "Ядерна зима близько".

Крім того, білборди розмістили не тільки в столиці. Наприклад, журналіст Богдан Кутєпов опублікував в своєму Instagram фото з Хмельницької області з такою ж рекламою безвізу.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок".

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати.

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...