"Судя по прикиду они - в Вену. В оперу": Мережу розсмішила світлина з рекламою безвізу у Києві (фото)

На фото працівниці комунального господарства присіли перепочити якраз перед плакатом з соціальною рекламою.

Соціальна реклама у Києві. Ілюстрація:politeka.net

У мережі з'явилася фотографія, де співробітниці столичного житлово-комунального господарства присіли перепочити біля соціальної реклами про введення безвізового режиму між Україною та країнами Європейського союзу (ЄС). Світлина з'явилася в Twitter користувача Мюслі Лаврова, передають Патріоти України.

"Коли чекаєш маршрутку до Ніцци" - підписали фото.

Знімок, який розмістили ввечері 19 травня, назбирав купу лайків і ретвітів. Також його прокоментували користувачі Twitter.

"Головне відразу зі спецобладнанням" - прокоментував користувач "А Баба-Яга проти!".

"До ВиНиццы", - додав "Ядерна зима близько".

Крім того, білборди розмістили не тільки в столиці. Наприклад, журналіст Богдан Кутєпов опублікував в своєму Instagram фото з Хмельницької області з такою ж рекламою безвізу.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...