Святкуватимуть перемир'я: Окупанти підтягнули до Світлодарської дуги "Гради"

З сьомої до восьмої в районі Світлодарської дуги обстріли з мінометів і СПГ. Потім час від часу працюють кулемети ворога.

Скрін відео

У зоні АТО сьогодні без втрат і поранених. Хоча режим тиші, оголошений кілька днів тому бойовики, як і раніше, ігнорують. Напружена ситуація в районі Широкиного. На донецькому напрямку стріляють в районі Горлівки і Авдіївки. Про це розповідає кореспондент Подробностей, передають Патріоти України.

А до Світлодарської дуги, за даними Міноборони, бойовики підтягнули "Гради". Доводиться ховатися в окопі. Час від часу вогонь кулеметними чергами від противника. Навіть серед білого дня тут дуже небезпечно.

З сьомої до восьмої в районі Світлодарської дуги обстріли з мінометів і СПГ. Потім час від часу працюють кулемети ворога.

Вночі в районі дуги зафіксовано вже сорок прильотів мін великого сто двадцятого калібру. Щодня цей показник зростає. Сьогодні бійці очікують чергового рекорду за тиждень.

Після обіду встановилася тиша. З настанням темряви знову ймовірний крупнокаліберний обстріл.

Наддержавне, або "Просто денег нет": У Росії перестали працювати всі метеосупутники

четвер, 21 лютий 2019, 23:40

У Росгідрометі заявили, нібито зараз вивчають досвід Японії, щоб потім ним скористатися. У Росгідромету зараз немає супутникової складової: угруповання вітчизняних метеорологічних супутників просто «померло». Про це повідомив у четвер журналістам глава...

Тримати небо на замку: "Тор" та "Куб" повертаються до бойового складу ЗСУ, - Муженко

четвер, 21 лютий 2019, 20:09

Модернізовані системи значно підсилять комплекс протиповітряної і протиракетної оборони сухопутних військ на рівні дивізійної ланки. Головнокомандувач Збройними Силами України – Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко розказав,...