Святкуватимуть перемир'я: Окупанти підтягнули до Світлодарської дуги "Гради"

З сьомої до восьмої в районі Світлодарської дуги обстріли з мінометів і СПГ. Потім час від часу працюють кулемети ворога.

Скрін відео

У зоні АТО сьогодні без втрат і поранених. Хоча режим тиші, оголошений кілька днів тому бойовики, як і раніше, ігнорують. Напружена ситуація в районі Широкиного. На донецькому напрямку стріляють в районі Горлівки і Авдіївки. Про це розповідає кореспондент Подробностей, передають Патріоти України.

А до Світлодарської дуги, за даними Міноборони, бойовики підтягнули "Гради". Доводиться ховатися в окопі. Час від часу вогонь кулеметними чергами від противника. Навіть серед білого дня тут дуже небезпечно.

З сьомої до восьмої в районі Світлодарської дуги обстріли з мінометів і СПГ. Потім час від часу працюють кулемети ворога.

Вночі в районі дуги зафіксовано вже сорок прильотів мін великого сто двадцятого калібру. Щодня цей показник зростає. Сьогодні бійці очікують чергового рекорду за тиждень.

Після обіду встановилася тиша. З настанням темряви знову ймовірний крупнокаліберний обстріл.

E-tron потягається з Tesla: Audi презентувала свій перший серійний електромобіль (відео)

вівторок, 18 вересень 2018, 23:40

На одній підзарядці електрокроссовер може проїхати до 400 км, завдяки двом акумуляторам потужністю 95 кВт/год. Компанія Audi презентувала перший серійний електричний автомобіль. E-tron показали сьогодні в американському Річмонді штату Каліфорнія, перед...

Оновлені бронежилети, берці, "сенсорні" рукавички з кевларовою підкладкою, балістичні шоломи: Нове спорядження ЗСУ за стандартами НАТО

вівторок, 18 вересень 2018, 22:20

​Українські військові випробовують нові зразки спорядження для Збройних Сил України. Дослідні варіанти бронежилетів, берців, балістичних шоломів і захисних рукавичок бійці протестували в польових, різних кліматичних і максимально наближених до бойових ...