Символічно: сирійські ополченці захопили новітній російський танк Т-90 "Володимир"

Один з повстанців Ахмед Хмахр заявив, що їм вперше вдалося захопити "гордість російського танкобудування".

Захоплений сирійцями російський танк. Фото: соцмережі.

Сирійські ополченці захопили танк російського виробництва Т-90. Про це повідомили представники незалежного опозиційного угруповання "Харакат Нуріддін аль-Зінки", повідомляють Патріоти України з посиланням на NEWSru.

У Twitter з'явилися докази: були опубліковані фотографії і відео захопленої машини. За даними порталу Defence Blog, танк належав військам Башара Асада і входив в її так звані "тигрові сили". Захоплений Т-90 був в Північному Алеппо. "Харакат Нуріддін аль-Зінки" вважається частиною "помірної" опозиції Сирії. За деякою інформацією, "Харакат Нуріддін аль-Зінки" - одне з найвпливовіших угруповань в Алеппо.

Коментатори, оцінюючи фотографію захопленого танка, відзначили, що він має пошкоджений вигляд. Користувач, який виклав знімок, заявив, що танк був захоплений під час бою, проте не використовувався. Він припустив, що машина була не в змозі стріляти через пошкоджену оптику і була залишена перед відступом.

Один з користувачів заявив, що це другий танк, який був захоплений повстанцями. Також з'явився відеозапис, на якому зображено, як танк рухається. Підпис під ним говорить, що танк захоплений в сільській місцевості.

Портал AlaanTV повідомляє, що кілька інших танків Т-90 сирійської армії були підбиті протитанковими ракетами. Один з повстанців Ахмед Хмахр заявив, що їм вперше вдалося захопити "гордість російського танкобудування".

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...