Сирійські повстанці артилерійським залпом накрили військовий госпіталь РФ, у росіян є поранені та вбиті

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

Ілюстрація:Військова панорама

Росія продовжує нести втрати в результаті військових дій у Сирії. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.

Впливове інформаційне агентство AP опублікувало повідомлення про загибель російської медсестри в районі міста Алеппо. Смерть наступила через обстріл, який провели сирійські повстанці. Крім того, поранені ще два російських лікаря.

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

ЗМІ також повідомляють, що раніше президент Путін розпорядився перекинути під Алеппо військовий госпіталь. Медики повинні забезпечити медичною допомогою сотні пацієнтів.

При цьому військова операція в Сирії триває вже рівно рік - під час війни за офіційними даними загинуло 20 російських солдатів.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...