Сирійські повстанці артилерійським залпом накрили військовий госпіталь РФ, у росіян є поранені та вбиті

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

Ілюстрація:Військова панорама

Росія продовжує нести втрати в результаті військових дій у Сирії. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.

Впливове інформаційне агентство AP опублікувало повідомлення про загибель російської медсестри в районі міста Алеппо. Смерть наступила через обстріл, який провели сирійські повстанці. Крім того, поранені ще два російських лікаря.

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

ЗМІ також повідомляють, що раніше президент Путін розпорядився перекинути під Алеппо військовий госпіталь. Медики повинні забезпечити медичною допомогою сотні пацієнтів.

При цьому військова операція в Сирії триває вже рівно рік - під час війни за офіційними даними загинуло 20 російських солдатів.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...