Сирійські повстанці артилерійським залпом накрили військовий госпіталь РФ, у росіян є поранені та вбиті

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

Ілюстрація:Військова панорама

Росія продовжує нести втрати в результаті військових дій у Сирії. Про це пише Диалог, інформують Патріоти України.

Впливове інформаційне агентство AP опублікувало повідомлення про загибель російської медсестри в районі міста Алеппо. Смерть наступила через обстріл, який провели сирійські повстанці. Крім того, поранені ще два російських лікаря.

Інформацію західні видання публікують з посиланням на російського офіцера, ім'я якого тримається в таємниці. Російські представники опубліковану інформацію поки не коментують.

ЗМІ також повідомляють, що раніше президент Путін розпорядився перекинути під Алеппо військовий госпіталь. Медики повинні забезпечити медичною допомогою сотні пацієнтів.

При цьому військова операція в Сирії триває вже рівно рік - під час війни за офіційними даними загинуло 20 російських солдатів.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...