Там і поховають: Стало відомо про великі втрати бойовиків "ДНР" у Сирії

Загинули вісім та отримали поранення двоє військовослужбовців, у тому числі командир мінометної батареї.

Бойовики "ДНР" у Сирії. Фото: РБК.

У Сирії загинули восьмеро бойовиків так званої "Донецької народної республіки", ще двоє дістали поранення. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook-сторінку Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Підтверджений черговий факт участі військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) у складі військового контингенту збройних сил Російської Федерації в Сирії", - зазначили у Міноборони.

За інформацією розвідки, в Сирії загинули вісім та отримали поранення двоє військовослужбовців полку, у тому числі командир мінометної батареї. Наголошується, що у зв'язку з тим, що загиблі не є громадянами Росії, їхні тіла будуть поховані на території Сирії.

Кому це було вигідно або Три міфи про ядерне роззброєння України - журналіст

понеділок, 19 лютий 2018, 19:05

Існує переконання, що миролюбний український народ раптово та одностайно вирішив: бути новій державі без’ядерною. Однак рішення ухвалили раніше, ніж Україна стала незалежною, і ніж українці змогли дізнатися, що володіють третім у світі ядерним потенціалом

Обережно, небезпечний рис: Як розпізнати підробку (відео)

понеділок, 19 лютий 2018, 18:51

Підроблений китайський рис містить стільки пластику, скільки містить пластиковий пакет. Китай щорічно виробляє понад 200 тонн рису, що робить його найбільшим виробником рису в світі. Однак, згідно з недавньою доповіддю, китайський рис дуже небезпечний ...