Там і поховають: Стало відомо про великі втрати бойовиків "ДНР" у Сирії

Загинули вісім та отримали поранення двоє військовослужбовців, у тому числі командир мінометної батареї.

Бойовики "ДНР" у Сирії. Фото: РБК.

У Сирії загинули восьмеро бойовиків так званої "Донецької народної республіки", ще двоє дістали поранення. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook-сторінку Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Підтверджений черговий факт участі військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) у складі військового контингенту збройних сил Російської Федерації в Сирії", - зазначили у Міноборони.

За інформацією розвідки, в Сирії загинули вісім та отримали поранення двоє військовослужбовців полку, у тому числі командир мінометної батареї. Наголошується, що у зв'язку з тим, що загиблі не є громадянами Росії, їхні тіла будуть поховані на території Сирії.

Впав з даху: На Київщині загинув голова міського суду

понеділок, 23 жовтень 2017, 16:19

З важкими травмами потерпілий був доставлений в лікарню, де робили все можливе, щоб його врятувати, однак травми, отримані при падінні, виявилися несумісні з життям.​. У Київській області загинув глава міського суду Славутича Анатолій Орел: чоловік отр...

Гибридный экспорт контрреволюции, - Руденко

понеділок, 23 жовтень 2017, 14:12

Московия/Россия изначально занимались тем, что экспортировали в соседние княжества/страны свои порядки, то есть контрреволюцию. Делалась это как грубой силой, так и подкупом, обманом, то есть мягко. Московия/Россия изначально занимались тем, что экспор...