Те, що варто знати про власного мурлику: Вчені з'ясували, як кіт зчитує наміри людини

Котам достатньо встановити із людиною зоровий контакт, щоб зрозуміти її думки.

Котам не потрібні слова, щоб зрозуміти господаря. Фото: соцмережі.

Вчені довели, що кішки здатні розуміти людину, просто встановивши з нею зоровий контакт. Про це заявили представники Університету Лоранд, який знаходиться в Будапешті, передають Патріоти України.

Для підтвердження зазначеного факту вчені провели експеримент. У ньому спочатку були задіяні вісімдесят кішок. Однак з часом сорок чотири з них втратили інтерес до подій і просто «відмовилися» продовжувати участь. Ті, хто залишився, були змушені контактувати з незнайомими їм людьми.

Суть експерименту полягала в тому, що нові господарі намагалися вказати кішці на наявність їжі в певному місці, не використовуючи вербальні засоби. Інформація передавалася виключно методом встановлення зорового контакту між людиною і твариною. Так, в сімдесяти відсотках випадків кішки почали розуміти свого господаря без слів. Такі результати зайвий раз доводять вміння згаданих тварин зчитувати інформацію, орієнтуючись виключно на мову рухів.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...