Те, що варто знати про власного мурлику: Вчені з'ясували, як кіт зчитує наміри людини

Котам достатньо встановити із людиною зоровий контакт, щоб зрозуміти її думки.

Котам не потрібні слова, щоб зрозуміти господаря. Фото: соцмережі.

Вчені довели, що кішки здатні розуміти людину, просто встановивши з нею зоровий контакт. Про це заявили представники Університету Лоранд, який знаходиться в Будапешті, передають Патріоти України.

Для підтвердження зазначеного факту вчені провели експеримент. У ньому спочатку були задіяні вісімдесят кішок. Однак з часом сорок чотири з них втратили інтерес до подій і просто «відмовилися» продовжувати участь. Ті, хто залишився, були змушені контактувати з незнайомими їм людьми.

Суть експерименту полягала в тому, що нові господарі намагалися вказати кішці на наявність їжі в певному місці, не використовуючи вербальні засоби. Інформація передавалася виключно методом встановлення зорового контакту між людиною і твариною. Так, в сімдесяти відсотках випадків кішки почали розуміти свого господаря без слів. Такі результати зайвий раз доводять вміння згаданих тварин зчитувати інформацію, орієнтуючись виключно на мову рухів.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...