Те, що варто знати про власного мурлику: Вчені з'ясували, як кіт зчитує наміри людини

Котам достатньо встановити із людиною зоровий контакт, щоб зрозуміти її думки.

Котам не потрібні слова, щоб зрозуміти господаря. Фото: соцмережі.

Вчені довели, що кішки здатні розуміти людину, просто встановивши з нею зоровий контакт. Про це заявили представники Університету Лоранд, який знаходиться в Будапешті, передають Патріоти України.

Для підтвердження зазначеного факту вчені провели експеримент. У ньому спочатку були задіяні вісімдесят кішок. Однак з часом сорок чотири з них втратили інтерес до подій і просто «відмовилися» продовжувати участь. Ті, хто залишився, були змушені контактувати з незнайомими їм людьми.

Суть експерименту полягала в тому, що нові господарі намагалися вказати кішці на наявність їжі в певному місці, не використовуючи вербальні засоби. Інформація передавалася виключно методом встановлення зорового контакту між людиною і твариною. Так, в сімдесяти відсотках випадків кішки почали розуміти свого господаря без слів. Такі результати зайвий раз доводять вміння згаданих тварин зчитувати інформацію, орієнтуючись виключно на мову рухів.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...