Теорія мультивсесвіту: Стало відомо, чому присвятив свою останню роботу Хокінг

Гіпотеза про мультивсесвіт передбачає наявність безлічі світів: в кожному такому світі існує певний набір фундаментальних констант і пов'язаних з ними законів природи. Наш Всесвіт в цій концепції - тільки один з таких світів.

Стівен Хокінг. Фото:yahoo.com

Британський фізик-теоретик Стівен Хокінг незадовго до смерті вніс правки до статті, яка присвячена можливості існування мультивсесвіту. Про це повідомляє Daily Mail, зазначають Патріоти України.

Так, 4 березня 2018 року з'явилися оновлення останньої роботи Хокінга в бібліотеці електронних препринтів arXiv.org. У науковому матеріалі, написаному з бельгійським фізиком Томасом Хертогом обговорюється можлива експериментальна перевірка гіпотези мультивсесвіту. Перша версія публікації з'явилася 24 липня 2017 року.

"Інтригуюча ідея в роботі Хокінга полягає в тому, що мультивсесвіт залишила свій відбиток в реліктовому випромінюванні, що пронизує наш Всесвіт, який ми могли б виміряти за допомогою детектора, встановленого на космічному кораблі", - сказав британо-мексиканський космолог Карлос Френк.

Гіпотеза про мультивсесвіт передбачає наявність безлічі світів: в кожному такому світі існує певний набір фундаментальних констант і пов'язаних з ними законів природи. Наш Всесвіт в цій концепції - тільки один з таких світів.

Як відомо, Стівен Хокінг помер 14 березня 2018 року у віці 76 років. Незважаючи на те, що більшу частину свого життя він провів у інвалідному кріслі, Хокінг став одним з найбільш знаменитих учених. Він приділяв велику увагу таким проблемам людства, як глобальне потепління, стан навколишнього середовища і соціальна нерівність.

Як вибрати пароочисник для дому

вівторок, 24 вересень 2024, 17:19

В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...

ТОП-3 поради по вибору ременя до авто з дизельним двигуном

п’ятниця, 23 серпень 2024, 8:50

Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...