Это не рост, это расширение: У мережі висміяли ганебну організацію путінського економічного форуму у Петербурзі (фото)

Користувачі мережі пишуть, що не випадково форум іменується економічним, а це значить, що організатори змушені заощаджувати на всьому.

Економічний форум у Петербурзі. Фото:Depo.ua

У соцмережах продовжують знущатися над Росією, яка намагається з помпою провести в Санкт-Петербурзі місцевий економічний форум. Кілька ганебних епізодів викликали іронічні насмішки користувачів. Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

Так один з гостей заходу Дмитро Шеріх на своїй сторінці в Facebook опублікував враження від відвідування форуму, на якому організатори при здачі його куртки в гардероб замість номерка видали обірваний шматок листка паперу з написаним на ньому ручкою номером.

Автор натякає на ганебні ляпи організації заходу, бюджет якого становить 2 мільярди:

При цьому користувачі пишуть, що не випадково форум іменується економічним, а це значить, що організатори змушені заощаджувати на всьому. Однак у відповідь на репліку інший користувач опублікував фото російського політика, який сильно змінився в розмірах за минулий, кризовий рік:

Як відомо, Петербурзький міжнародний економічний форум проходить з 1 по 3 червня в "північній столиці" РФ.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...