Это не рост, это расширение: У мережі висміяли ганебну організацію путінського економічного форуму у Петербурзі (фото)

Користувачі мережі пишуть, що не випадково форум іменується економічним, а це значить, що організатори змушені заощаджувати на всьому.

Економічний форум у Петербурзі. Фото:Depo.ua

У соцмережах продовжують знущатися над Росією, яка намагається з помпою провести в Санкт-Петербурзі місцевий економічний форум. Кілька ганебних епізодів викликали іронічні насмішки користувачів. Про це пише Диалог, передають Патріоти України.

Так один з гостей заходу Дмитро Шеріх на своїй сторінці в Facebook опублікував враження від відвідування форуму, на якому організатори при здачі його куртки в гардероб замість номерка видали обірваний шматок листка паперу з написаним на ньому ручкою номером.

Автор натякає на ганебні ляпи організації заходу, бюджет якого становить 2 мільярди:

При цьому користувачі пишуть, що не випадково форум іменується економічним, а це значить, що організатори змушені заощаджувати на всьому. Однак у відповідь на репліку інший користувач опублікував фото російського політика, який сильно змінився в розмірах за минулий, кризовий рік:

Як відомо, Петербурзький міжнародний економічний форум проходить з 1 по 3 червня в "північній столиці" РФ.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...