Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко нагадав, що останній перепис населення проводився ще у 2001 році. "Безумовно, світова практика визначає необхідність проведення перепису кожні 10 років. Але через нестачу, серед іншого, фінансових ресурсів, проведення перепису хоч і призначалося, але постійно переносилося", - сказав він.
Розенко наголосив, що тільки перепис населення дає повну картину тих процесів, які відбуваються в країні. "І йдеться не лише про демографічну ситуацію, а про значно ширше коло соціально-економічних показників", - наголосив віце-прем’єр-міністр.
На думку учасників засідання, перепис населення повинен бути проведений якомога швидше, адже жоден інший альтернативний метод оцінювання демографічного розвитку не може дати більш достовірної картини соціально-демографічного розвитку України. Востаннє і вперше в незалежній Україні перепис проводили понад 15 років тому, 5 грудня 2001-го. Тоді українців нарахували майже 48,5 мільйона. Дві третини - міське населення, решта - сільське. Жінок було майже 54%, а чоловіків відповідно 46%. Перед тим перепис проводили ще за радянських часів - у 1989 році. Тоді в Україні проживали 51 із половиною мільйон. Станом на 1 лютого 2017 року, за оцінками Державної служби статистики, в Україні проживали 42 млн 558,3 тис. осіб.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...