"Це повний п...здець": Пропагандисти Росії розлютили мережу акцією з українськими дітьми у Києві

Інформація про екскурсію 70 українських школярів у РФ викликала гнівну реакцію користувачів соцмереж.

Російський центр науки та культури у Києві. Фото: interesniy.kiev.ua.

Російський центр науки і культури в Києві відправив у Москву і Санкт-Петербург 70 українських школярів для участі в навчально-освітній програмі Росспівробітництва "Здрастуй, Росіє!". Про це йдеться в заяві на сайті центру, передають Патріоти України.

"Серед 70 учасників поїздки - переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва. Супроводжувати їх будуть кращі викладачі-русисти з різних регіонів України", - повідомили в центрі.

Згідно із заявою, на зустрічі був присутній вчитель російської мови однієї з київських шкіл Анна Новікова. "Діти з нетерпінням чекали на цю поїздку, готувалися до неї: адже вони на власні очі побачать всесвітньо відомі історичні пам'ятники, відвідають численні музеї та цікаві виставки. Але важливо ще й те, що у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з Росії та багатьох інших країн світу, розповісти їм про Україну, подружитися", - заявила Новикова. Інформація про екскурсію викликала гнівну реакцію користувачів мережі.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...