"Це повний п...здець": Пропагандисти Росії розлютили мережу акцією з українськими дітьми у Києві

Інформація про екскурсію 70 українських школярів у РФ викликала гнівну реакцію користувачів соцмереж.

Російський центр науки та культури у Києві. Фото: interesniy.kiev.ua.

Російський центр науки і культури в Києві відправив у Москву і Санкт-Петербург 70 українських школярів для участі в навчально-освітній програмі Росспівробітництва "Здрастуй, Росіє!". Про це йдеться в заяві на сайті центру, передають Патріоти України.

"Серед 70 учасників поїздки - переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва. Супроводжувати їх будуть кращі викладачі-русисти з різних регіонів України", - повідомили в центрі.

Згідно із заявою, на зустрічі був присутній вчитель російської мови однієї з київських шкіл Анна Новікова. "Діти з нетерпінням чекали на цю поїздку, готувалися до неї: адже вони на власні очі побачать всесвітньо відомі історичні пам'ятники, відвідають численні музеї та цікаві виставки. Але важливо ще й те, що у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з Росії та багатьох інших країн світу, розповісти їм про Україну, подружитися", - заявила Новикова. Інформація про екскурсію викликала гнівну реакцію користувачів мережі.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о