"Це повний п...здець": Пропагандисти Росії розлютили мережу акцією з українськими дітьми у Києві

Інформація про екскурсію 70 українських школярів у РФ викликала гнівну реакцію користувачів соцмереж.

Російський центр науки та культури у Києві. Фото: interesniy.kiev.ua.

Російський центр науки і культури в Києві відправив у Москву і Санкт-Петербург 70 українських школярів для участі в навчально-освітній програмі Росспівробітництва "Здрастуй, Росіє!". Про це йдеться в заяві на сайті центру, передають Патріоти України.

"Серед 70 учасників поїздки - переможці міжнародних і всеукраїнських олімпіад і конкурсів з російської мови, історії та культури, активні учасники гуманітарних проектів Представництва Росспівробітництва. Супроводжувати їх будуть кращі викладачі-русисти з різних регіонів України", - повідомили в центрі.

Згідно із заявою, на зустрічі був присутній вчитель російської мови однієї з київських шкіл Анна Новікова. "Діти з нетерпінням чекали на цю поїздку, готувалися до неї: адже вони на власні очі побачать всесвітньо відомі історичні пам'ятники, відвідають численні музеї та цікаві виставки. Але важливо ще й те, що у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з Росії та багатьох інших країн світу, розповісти їм про Україну, подружитися", - заявила Новикова. Інформація про екскурсію викликала гнівну реакцію користувачів мережі.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т