"Це завжди дуже страшно. Весь мокрий прокидаєшся, думаєш: Господи!": Пєсков розповів, як йому іноді сниться Путін

Кремлівський спікер додав, що його робота йому не набридла, хоча і важка фізично.

Путін і Пєсков. Фото:svoboda.org

Прес-секретарю президента Росії Дмитру Пєскову іноді сниться хазяїн Кремля Володимир Путін. Про це Пєсков розповів в інтерв'ю телеканалу НТВ, зазначають Патріоти України.

За словами Пєскова, це завжди "дуже страшно". "Він мені сниться завжди, коли він дуже строгий. Це, знаєш, біла гарячка: а що ти забув зробити? А-а-а! Ти весь мокрий прокидаєшся, думаєш: господи!" - розповів він.

Кремлівський спікер додав, що робота йому не набридла, хоча і важка фізично. "Це настільки унікальний досвід!", - розповів він.

Деякі ситуації на роботі, за словами Пєскова, унікальні і знаходяться за рамками простої людини. "І мати до цього хоч якусь причетність - це суперможливість. Це випадає один раз в житті", - упевнений він.

Говорячи про можливу зміну роботи, Пєсков повідомив, що знайомий з популярними сайтами оголошень, але своє резюме там поки не розміщував.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер