"Це завжди дуже страшно. Весь мокрий прокидаєшся, думаєш: Господи!": Пєсков розповів, як йому іноді сниться Путін

Кремлівський спікер додав, що його робота йому не набридла, хоча і важка фізично.

Путін і Пєсков. Фото:svoboda.org

Прес-секретарю президента Росії Дмитру Пєскову іноді сниться хазяїн Кремля Володимир Путін. Про це Пєсков розповів в інтерв'ю телеканалу НТВ, зазначають Патріоти України.

За словами Пєскова, це завжди "дуже страшно". "Він мені сниться завжди, коли він дуже строгий. Це, знаєш, біла гарячка: а що ти забув зробити? А-а-а! Ти весь мокрий прокидаєшся, думаєш: господи!" - розповів він.

Кремлівський спікер додав, що робота йому не набридла, хоча і важка фізично. "Це настільки унікальний досвід!", - розповів він.

Деякі ситуації на роботі, за словами Пєскова, унікальні і знаходяться за рамками простої людини. "І мати до цього хоч якусь причетність - це суперможливість. Це випадає один раз в житті", - упевнений він.

Говорячи про можливу зміну роботи, Пєсков повідомив, що знайомий з популярними сайтами оголошень, але своє резюме там поки не розміщував.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...