Це ж не "Матильда": Зеленський отримав небажаного адвоката - за "Сватів" заступилася одіозна депутат Держдуми

Зрадниця назвала серіал "дуже добрим і веселим, яких сьогодні вкрай мало".

Наталія Поклонська. Фото: ТАСС.

Колишній "прокурор" анексованого Криму, депутат нелегітимної Держдуми РФ Наталія Поклонська заступилася за шоумена та актора Володимира Зеленського, який звернувся до Служби безпеки України через скандальний серіал "Свати". Свою позицію вона оприлюднила в Facebook, передають Патріоти України.

Вона назвала серіал "дуже добрим і веселим, яких сьогодні вкрай мало - практично немає", а рішення СБУ про заборону на в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, "абсурдним" і спрямованим на "знищення непорушного зв'язку між народами Росії і України, мови, традицій, справжньої, доброї і красивої України".

"Але це неможливо! У нас одна віра, історія, культура, що так дратує і змушує панікувати іноземних ляльководів, які захопили Україну. Тих, хто "спонсорує" правлячих українських олігархів і чиновників, а також режисерів абсолютно інших фільмів, навіть за межами України, але з однією метою - показати нас, нашу історію і культуру іншими", - написала Поклонська.

Вперше в історії: В ООН розкрили шокуючу інформацію про населення Землі

субота, 20 квітень 2019, 23:43

В більшості країн люди живуть дедалі довше і мають все менше дітей. Вперше в історії людства на Землі живуть більше літніх людей, ніж дітей. Про це повідомляє телеканал ВВС, посилаючись на дані ООН, передають Патріоти України. Так, зараз на планеті жив...

"37,0": У Супрун розповіли, якою має бути нормальна температура тіла людини

субота, 20 квітень 2019, 20:59

Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів за Цельсієм. Нормальна температура основного тіла здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура вн...