Тверда двійка: "Те, що відбулося в 2014-му році - це просто відновлення історичної справедливості", - Путін про Севастополь

Президент РФ заявив, що міста союзного підпорядкування, яким був і Севастополь, згідно з домовленостями, після розпаду СРСР нібито відходили Росії.

Путін у Севастополі. Фото: РИА "Крым".

Президент РФ Володимир Путін заявив, що окупація Севастополя в 2014 році Росією є "відновленням історичної справедливості". Про це інформують Патріоти України із посиланням на Інтерфакс.
У ході зустрічі з вченими в музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський" президент заявив, що міста союзного підпорядкування, яким був і Севастополь, згідно з домовленостями, після розпаду СРСР нібито відходили Росії. Однак про Севастополь просто забули, стверджує Путін.

"Те, що відбулося в 2014-му році - це просто відновлення історичної справедливості, безумовно", - сказав Путін. Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними й засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...