У документах написали про "меблі": Російська мафія дала $900 тис. на хімічну зброю Асада

Компанія, нібито пов’язана з російською мафією, називалася Quartell Trading Ltd.

Війна в Сирії. Фото: Рейтерс.

Пов’язана з російськими бандитами інвестиційна група направила не менше $900 тис. бізнесмену, який має відношення до розробки хімічної зброї у Сирії. Про це повідомляє CNN з посиланням на фінансові документи, передають Патріоти України.

Відповідно до договору і банківських документів з кінця 2007 року і на початку 2008 року російська компанія, яка пов’язана з мафіозною групою, яку підтримує російська влада, погодилася виплатити більше $3 млн компанії під назвою Balec Trading Ventures, Ltd – нібито за висококласні «меблі».

Записи транзакцій, які має у своєму розпорядженні CNN, свідчать, що щонайменше $900 000 були переказані вказаній компанії. Обидві компанії зареєстровані на Британських Віргінських островах. Компанія, нібито пов’язана з російською мафією, називалася Quartell Trading Ltd. Департамент юстиції США стверджує, що це одна з багатьох компаній, яка відмивала мільйони доларів, вкрадених у російських платників податків 10 років тому у зв’язку з так званою «справою Магнітського» – найвідомішою корупційною справою у Росії за часів Володимира Путіна.

Компанія Balec Trading Ventures, Ltd, яка отримала $900 тис., належить росіянину Іссі аль-Зейді, проти якого Мінфін США ввів в 2014 році санкції за його зв’язок з Науково-дослідним центром, що займався програмою нетрадиційної зброї в Сирії, включаючи виробництво хімічної зброї.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...