У ДП "Укроборонпром" показали модернізований основний бойовик танк Т-72АМТ (відео)

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

Бойовий танк Т-72АМТ. Фото:скрін відео

ДП "Київський бронетанковий завод", який входить у ДК "Укроборонпром", розробив нову модернізацію основного бойового танка Т-72А до виду Т-72АМТ. Про це повідомляється на сторінці концерну у Facebook, передають Патріоти України.

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

На Т-72АМТ встановили динамічний захист нового покоління - "Ніж", який знижує ефективність ворожих кумулятивних і бронебійних оперених підкаліберних снарядів.

Крім того, він також ефективний проти боєприпасів, що діють за принципом "ударного ядра". Такий захист вже використовують на танках "Булат" і "Оплот".

Для додаткового захисту Т-72АМТ обладнано противокумулятивними ґратами, які захищають найуразливіші зони танку з боків і на кормовій частині. Ефективність такого захисту було вже неодноразово доведено під час бойових дій у зоні АТО.

Танк також обладнали приладами нічного бачення із сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Такі прилади встановлено для всіх членів екіпажу.

До того ж, оператор-навідник отримав нічний приціл із можливістю ведення вогню керованою ракетою "Комбат".

Ця ракета має напівавтоматичне наведення за допомогою лазерного променя і здатна на відстані п'ять кілометрів пробити не менш ніж 750 мм броні, при цьому повністю ігнорується динамічний захист.

Модифікація Т-72АМТ передбачає також нові цифрові радіостанції та сучасні супутникові засоби навігації.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша