У ДП "Укроборонпром" показали модернізований основний бойовик танк Т-72АМТ (відео)

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

Бойовий танк Т-72АМТ. Фото:скрін відео

ДП "Київський бронетанковий завод", який входить у ДК "Укроборонпром", розробив нову модернізацію основного бойового танка Т-72А до виду Т-72АМТ. Про це повідомляється на сторінці концерну у Facebook, передають Патріоти України.

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

На Т-72АМТ встановили динамічний захист нового покоління - "Ніж", який знижує ефективність ворожих кумулятивних і бронебійних оперених підкаліберних снарядів.

Крім того, він також ефективний проти боєприпасів, що діють за принципом "ударного ядра". Такий захист вже використовують на танках "Булат" і "Оплот".

Для додаткового захисту Т-72АМТ обладнано противокумулятивними ґратами, які захищають найуразливіші зони танку з боків і на кормовій частині. Ефективність такого захисту було вже неодноразово доведено під час бойових дій у зоні АТО.

Танк також обладнали приладами нічного бачення із сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Такі прилади встановлено для всіх членів екіпажу.

До того ж, оператор-навідник отримав нічний приціл із можливістю ведення вогню керованою ракетою "Комбат".

Ця ракета має напівавтоматичне наведення за допомогою лазерного променя і здатна на відстані п'ять кілометрів пробити не менш ніж 750 мм броні, при цьому повністю ігнорується динамічний захист.

Модифікація Т-72АМТ передбачає також нові цифрові радіостанції та сучасні супутникові засоби навігації.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...