У ДП "Укроборонпром" показали модернізований основний бойовик танк Т-72АМТ (відео)

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

Бойовий танк Т-72АМТ. Фото:скрін відео

ДП "Київський бронетанковий завод", який входить у ДК "Укроборонпром", розробив нову модернізацію основного бойового танка Т-72А до виду Т-72АМТ. Про це повідомляється на сторінці концерну у Facebook, передають Патріоти України.

У процесі розробки нової бойової машини максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали в зоні АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним і ефективним.

На Т-72АМТ встановили динамічний захист нового покоління - "Ніж", який знижує ефективність ворожих кумулятивних і бронебійних оперених підкаліберних снарядів.

Крім того, він також ефективний проти боєприпасів, що діють за принципом "ударного ядра". Такий захист вже використовують на танках "Булат" і "Оплот".

Для додаткового захисту Т-72АМТ обладнано противокумулятивними ґратами, які захищають найуразливіші зони танку з боків і на кормовій частині. Ефективність такого захисту було вже неодноразово доведено під час бойових дій у зоні АТО.

Танк також обладнали приладами нічного бачення із сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Такі прилади встановлено для всіх членів екіпажу.

До того ж, оператор-навідник отримав нічний приціл із можливістю ведення вогню керованою ракетою "Комбат".

Ця ракета має напівавтоматичне наведення за допомогою лазерного променя і здатна на відстані п'ять кілометрів пробити не менш ніж 750 мм броні, при цьому повністю ігнорується динамічний захист.

Модифікація Т-72АМТ передбачає також нові цифрові радіостанції та сучасні супутникові засоби навігації.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...