У мережі з'явилися нові фото з місця загибелі ватажка козаків Дрьомова

Як розповів скандально відомий британський журналіст Грем Філіпс, який симпатизує терористам, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Авто Дрьомова після вибуху. Фото: vk.com

В Інтернеті з'явилися нові фотографії з місця вибуху автомобіля, в якому загинув ватажок "казаків" Стаханова на окупованій Луганщині Павло Дрьомов. Знімки оприлюднив у суботу, 26 грудня, скандально відомий британський журналіст Грем Філліпс, який співпрацює з терористами, передають Патріоти України.

"Подивіться на вибух в машині Павла Дрьомова. Це онлайн, в перший раз. Ця машина була у Павла Дрьомова протягом одного місяця. Його водій, Леонід, дивився за машиною весь час, або це було в охоронюваній зоні", - написав Філліпс на своїй сторінці Вконтакте.

За його словами, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Він також зазначив, що для установки вибухового пристрою в автомобіль необхідно кілька годин. І зробити це може тільки справжній фахівець. Підлеглі Дрьомова були до нього лояльні і малоймовірно, щоб хтось із них підпустив до машини ватажка чужої людини.

"І чому Павло убитий в Первомайську? Він рідко там був. Цікавий факт - "Київстар" працює в Первомайську - але не в Стаханові. Ймовірно - пристрій вже був у машині, коли її подарували Павлові", - зазначив Філліпс.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.