У мережі з'явилися нові фото з місця загибелі ватажка козаків Дрьомова

Як розповів скандально відомий британський журналіст Грем Філіпс, який симпатизує терористам, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Авто Дрьомова після вибуху. Фото: vk.com

В Інтернеті з'явилися нові фотографії з місця вибуху автомобіля, в якому загинув ватажок "казаків" Стаханова на окупованій Луганщині Павло Дрьомов. Знімки оприлюднив у суботу, 26 грудня, скандально відомий британський журналіст Грем Філліпс, який співпрацює з терористами, передають Патріоти України.

"Подивіться на вибух в машині Павла Дрьомова. Це онлайн, в перший раз. Ця машина була у Павла Дрьомова протягом одного місяця. Його водій, Леонід, дивився за машиною весь час, або це було в охоронюваній зоні", - написав Філліпс на своїй сторінці Вконтакте.

За його словами, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Він також зазначив, що для установки вибухового пристрою в автомобіль необхідно кілька годин. І зробити це може тільки справжній фахівець. Підлеглі Дрьомова були до нього лояльні і малоймовірно, щоб хтось із них підпустив до машини ватажка чужої людини.

"І чому Павло убитий в Первомайську? Він рідко там був. Цікавий факт - "Київстар" працює в Первомайську - але не в Стаханові. Ймовірно - пристрій вже був у машині, коли її подарували Павлові", - зазначив Філліпс.

В ОРДЛО поповзли чутки про припинення поставки Росією важливого ресурсу на Донбас

понеділок, 28 травень 2018, 0:29

Причиною таких дій РФ начебто називають майбутній Чемпіонат світу з футболу. В окупованому Луганську ходять чутки про те, що Росія припинила поставки бензину і газу на територію, підконтрольну так званим "ДНР" і "ЛНР" через прийдешній Чемпіонату світу...

"Познайомився з узбеками": Жебрівський розповів, як заробив свій перший мільйон доларів (відео)

неділя, 27 травень 2018, 22:35

Доларовим мільйонером, за словами чиновника, він став у 1994 році. Свій перший капітал чинний голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, який в минулому був міліціонером, підприємцем і народним депутатом, сформував з...