У мережі з'явилися нові фото з місця загибелі ватажка козаків Дрьомова

Як розповів скандально відомий британський журналіст Грем Філіпс, який симпатизує терористам, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Авто Дрьомова після вибуху. Фото: vk.com

В Інтернеті з'явилися нові фотографії з місця вибуху автомобіля, в якому загинув ватажок "казаків" Стаханова на окупованій Луганщині Павло Дрьомов. Знімки оприлюднив у суботу, 26 грудня, скандально відомий британський журналіст Грем Філліпс, який співпрацює з терористами, передають Патріоти України.

"Подивіться на вибух в машині Павла Дрьомова. Це онлайн, в перший раз. Ця машина була у Павла Дрьомова протягом одного місяця. Його водій, Леонід, дивився за машиною весь час, або це було в охоронюваній зоні", - написав Філліпс на своїй сторінці Вконтакте.

За його словами, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Він також зазначив, що для установки вибухового пристрою в автомобіль необхідно кілька годин. І зробити це може тільки справжній фахівець. Підлеглі Дрьомова були до нього лояльні і малоймовірно, щоб хтось із них підпустив до машини ватажка чужої людини.

"І чому Павло убитий в Первомайську? Він рідко там був. Цікавий факт - "Київстар" працює в Первомайську - але не в Стаханові. Ймовірно - пристрій вже був у машині, коли її подарували Павлові", - зазначив Філліпс.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...