У мережі з'явилися нові фото з місця загибелі ватажка козаків Дрьомова

Як розповів скандально відомий британський журналіст Грем Філіпс, який симпатизує терористам, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Авто Дрьомова після вибуху. Фото: vk.com

В Інтернеті з'явилися нові фотографії з місця вибуху автомобіля, в якому загинув ватажок "казаків" Стаханова на окупованій Луганщині Павло Дрьомов. Знімки оприлюднив у суботу, 26 грудня, скандально відомий британський журналіст Грем Філліпс, який співпрацює з терористами, передають Патріоти України.

"Подивіться на вибух в машині Павла Дрьомова. Це онлайн, в перший раз. Ця машина була у Павла Дрьомова протягом одного місяця. Його водій, Леонід, дивився за машиною весь час, або це було в охоронюваній зоні", - написав Філліпс на своїй сторінці Вконтакте.

За його словами, тіло Дрьомова було викинуто з машини, а "фрагменти розкидало на 70 метрів".

Він також зазначив, що для установки вибухового пристрою в автомобіль необхідно кілька годин. І зробити це може тільки справжній фахівець. Підлеглі Дрьомова були до нього лояльні і малоймовірно, щоб хтось із них підпустив до машини ватажка чужої людини.

"І чому Павло убитий в Первомайську? Він рідко там був. Цікавий факт - "Київстар" працює в Первомайську - але не в Стаханові. Ймовірно - пристрій вже був у машині, коли її подарували Павлові", - зазначив Філліпс.

Тонкий троллінг: МОК дотепно використав фіаско РФ на своєму офіційному сайті (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:41

Розробники веб-сторінки потішили читачів ресурсу підходом до відображення сторінок з помилкою 404. Міжнародний олімпійський комітет (МОК) креативно підійшов до наповнення свого офіційного сайту під час Ігор-2018 в Пхенчхані. Зокрема, розробники веб-сто...

Хіти тижня. Із Росії депортують до України терориста "ДНР", який захоплював Слов'янськ (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 17:00

Згідно з базою "Миротворця", злочинець народився у Вінниці, виховувався в інтернаті, був активним прихильником "Антимайдану". Реутовський міський суд Московської області виніс рішення до примусової депортації на територію України учасника захоплення Сл...