У Мінекономрозвитку анонсували запуск нової лінії на поліграфкомбінаті "Україна", щоб вирішити проблему випуску біометричних паспортів

За рахунок нової лінії обіцяють, що виготовлення документів пришвидшиться вдвічі.

Ілюстрація:Антикор

Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів має намір запустити в експлуатацію в січні 2018 року лінію персоналізації закордонних паспортів, що дозволить вдвічі збільшити потужність підприємства. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"Ми сподіваємося, що в наступному році проблема із затримкою у виготовленні біометричних паспортів зведеться до мінімуму, а кордони між Україною і Європейським Союзом стануть ближчими", - цитує прес-служба відомства першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва .

Як уточнюється в повідомленні, вартість обладнання для запуску лінії склала 1,7 млн євро.

МЕРТ також нагадує, що 9 серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку даного держпідприємства до державного бюджету з 75% до 40%.

Як відомо, поліграфічний комбінат "Україна" спеціалізується на друку паспортів, водійських посвідчень, акцизних марок тощо.

Хіти тижня. "Дичь и маразм!": На що перетворилося хвалене дітище "регіоналів" під окупованим Донецьком, - Казанський (фото)

субота, 16 грудень 2017, 4:00

У 2011 році в районі Ясинуватської розвилки під Донецьком був побудований великий оптовий ринок "Господар". "До постройки "Господаря" оптовая торговля велась на грязных, неблагоустроенных рынках, стихийно возникших еще в 1990-х. В основном – в Горловке...

"Словаки здатні зробити суп із чобота і буде смачно": Як живеться українці в самому серці Європи

субота, 16 грудень 2017, 0:30

Словаччина, як будь-яка інша слов'янська країна, зручна через легкість вивчення мови, близькість до України і схожість менталітету її жителів із нашим. Людмила Масляєва вже три роки живе в Братиславі. Через вигідне географічне розташування це дозволяє ...