У пам’ять про одного з кращих контррозвідників України: З'явився документальний фільм про загиблого у теракті полковника СБУ (відео)

В сюжеті розповідається про життєвий та бойовий шлях Олександра Хараберюша, зокрема про його діяльність ще до війни.

Олександр Хараберюш. Фото:скрін відео

У пам’ять про Героїв, які віддали життя за збереження української Незалежності, колектив Академії СБУ створив відеофільм про одного з кращих контррозвідників Служби безпеки - полковника Олександра Хараберюша. 8-хвилиннне відео розміщено на офіційному каналі Академії в YouTube, повідомляють Патріоти України.

В сюжеті розповідається про життєвий та бойовий шлях Хараберюша, зокрема про його діяльність ще до війни.

Як наголошується, до 2014 року профілем діяльності полковника була боротьба з нелегальною міграцією, в чому він показав неабиякі успішні результати: набули чинності 15 обвинувальних вироків щодо організаторів каналів незаконного переправлення людей через державний кордон України.

Окрім того, розповідається про особисту участь військового у визволенні Маріуполя та боротьбу з агентурою росіян у тилу.

Як відомо, 31 березня о 08.35 в Центральному районі Маріуполя на перетині просп. Металургів і вул. Кафайської стався вибух автомобіля, в якому перебував заступник начальника головного відділу контррозвідки Донецького управління СБУ Хараберюш. Офіцер загинув на місці.

Основною версією загибелі Хараберюша є терористичний акт, пов'язаний з професійною діяльністю загиблого.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих